nie wydaja umowy!!! (1) nie polecam, umowe sporzadzaja tylko w 1 egzemplarzu ktora zachowuja dla... wojtek PRAWIE wszystko ok (1) witam, internet wporządku, ma byc 10Mbit - to tyle jest, wiekszych awarii... Ghost Biall-Net to dno (1) Nie polecam nikomu, jak byłem ich klientem to ciągle mieli problem z... Niezadowolony
generalnie polecam (1) obsługa w BOK jak dla mnie trochę za mało prokliencka, brak głównej zasady... jac ceny i jakosc (1) Ceny zawsze mogłybyć niższe jak wszędzie, Ale teksty o awarii to jakies... rukasu Najgorsza obsługa techniczna.... (1) Przez wiele lat korzystałam z innej lokalnej firmy dostarczającej internet i... Anna Grabińska Polecam (1) W piątek podpisanie umowy. W środę internet działa. Zamówiłem 5 mega i jest... mario Bardzo dobrze. (1) Miałem Internet od różnych firm, od lokalnych poprzez ogólnopolskie, od... Uzyt Bardzo słaby dostawca (3) Drogie abonamenty w stosunku do prędkości. Awarie i mała słaba sieć lokalna.... henio Mogę polecić. (1) Przesiadłem się na BIALL-NET z jednej ogólnopolskiej firmy, nie będę... Użytkownik ROUTER (2) mam swojego routera a mimo to place 10 zl bezsens przeciez mam 1 linie... kosa Vito - opinia (1) Bardzo dobra i solidna firma... Zdarzają się co jakiś czas awarie, ale mimo... Vito Odradzam (3) Internet TRAGICZNY, kupiłem 2 Mb ktorych praktycznie nigdy nie osiągam. Cud... Monika Dobra Firma (1) Bardzo dobra firma, wszystko tak jak było reklamowane przez telefon, prędkość... Andrzej żadna rewelacja (2) Myślałem że ogólnie będzie lepiej john Dobrze. (1) Dlugo juz korzystam z ich uslug. Awarii nie ma, no moze czasami, ale glownie... K dziala wam DC ? (5) od polowy listopada niedziala mi dc, jak u was? hendel Jest dobrze ;) (1) Po kolei ;) Oblsuga klienta na najwyzszym poziomie - terminowo aż do bólu... Derri Głęboki PRL (1) Ta firma jest beznadziejna !!! Może i są w miarę tani a łącze ma sporą... Wkur...ny ok (1) Ogólnie jestem zadowolony...z awaryjnością spotykam się bardzo rzadko i... klewiusz