Bieganie na Morenie (8) Witam, Jestem mieszkanką osiedla Morena. Trzymanie formy jest dla mnie bardzo... Karina Biegi dla małych i dużych (2) Już 18 października! Szczegóły tutaj:... biegnę Bieganie (1) Hejooo jest ktoś chętny aby pobiegac w miłym towarzystwie :)? Jeśli tak... Piotrek
Dobra fryzura do biegania. (3) Witam. Jako ,że po wakacjach trochę przytyłem muszę to zgubić. Wpadłem na... Pasibrzuch Bieganie (6) Witam, szukam osoby-osób na małe treningi biegowe (kilometraż 10-20km).... --- Bieganie Ujeścisko (1) Witam! Jestem osobą , która nie potrafi długo usiedziec w miejscu. Z tego... ninka0905@gmail.com Bieganie - Morena (1) Witam Od 1 klasy technikum, a było to hmm 6lat temu przestałem ćwiczyć,... Dziubeleczek Bieganie Gdańsk Chełm (6) Poszukuję kogoś do wspólnego biegania, albo osoby która może polecić jakąś... D. Buty do biegania i ścieżki - jakie? (10) halo Trójmiasto! Wiosna przyszła, więc nowa energia we mnie wstąpiła. I... kozikowa83 Bieganie Gdynia Karwiny do Orłowo plaża i powrót lub gdyńskie lasy (4) witam szukam kobiety partnera do wspolnego spedzania czasu bieganie i moze... GSM-667120044 Bieganie Gdynia Karwiny na dół i lasami orłowskiego klifu nadmorskiego. (3) witam jak w tytule ktos chetny zapraszam , ja startuje z Gdynia Fikakowo... Gdynia Fikakowo Men Expert Survival Race - szukam ekipy (2) 11.10.2015 odbywa się w Gdyni ten bieg. Poszukuję kobiet i mężczyzn, którzy... Agata Bieganie, Gdynia Chylonia (9) Witam , szukam osoby chętnej do wpólnego biegania . Okolice chyloni , cisowej... sportowiec Gdzie zostawić rzeczy przy plaży? Bieganie w Gdyni... (2) Witam wszystkich, jak w tytule. >Mieszkam w Gdyni w dzielnicy daleko od... Dalekowschodni bieganie Przymorze (5) Hej! Ktoś chętny to wspólnego biegania? Karola Bieganie Orunia Dolna (6) Cześć :D ! Miałam czekać do wiosny ale... patrząc za okno stwierdziłam że... Kaśka :) rower/bieganie wiecej ;) (7) Witam, poznam koleżankę do wspólnych biegów, jeżdżenia na rowerze(asfalt,... Listeria Rower, rolki, bieganie, zumba na plaży, wyjścia na piwo :-) (4) Hej! :))) Koleżanka do aktywnego spędzania czasu razem poszukiwana. Jeśli... Kas Bieganie (1) możne na stogach ktoś chce pobiegac mrw Pobiegajmy razem (3) Ma ktoś może chęć, kilka razy w tygodniu pobiegać, rano koło 6-7, lub wieczorem? gosia842007