Pobiegamy? :) Gdańsk (1) Szukam chętnych osób z Gdańska do wspólnego truchtania :) Mile widziane... Klops Koleżanka XL do wspólnego truchtania poszukiwana :) (1) Hej ! :) Może znajdzie się tu chętna na wspólne truchtanko po Gdańsku w... Kacha :) A może chciałby ktoś zacząć biegać? Gdańsk (1) Dziewczyny z wiekszym rozmiarem może chcialaby ktoras zaczac biegac? Na... :)
Kompanki na rower/bieganie (10) szukam bratniej duszy do biegania lub na rower mile widziane osoby na... drumm28@wp.pl Bieganie (poziom zero) - Reda (1) Hej, poszukuję towarzystwa, a zarazem motywacji do rozpoczęcia przygody z... Aga Chętni na rower, bieganie itp. (12) hej niedawno przeprowadziłam się do Gdańska, ma ktoś ochotę na wspólne... fuksja Wspólne spacerowanie/bieganie w planach ;-) (15) Trzydziestoletnia mama dwójki maluchów szuka mamy która raz/dwa razy w tyg.... mama dwójki dzieci wspólne bieganie (17) ktoś chętny do wspólnego biegania?? słodyczozerca@wp.pl Wspólne bieganie (Przymorze, Żabianka, Brzeźno, Oliwa) :) (1) Hej , szukam osób do wspólnego biegania w okolicach przymorza żabianki/... igg Wspólne bieganie i/lub rower (5) Szukam chętnych do wspólnego biegania i/lub jazdy na rowerze po okolicach Banina Bike Ban Biegające mamy pomóżcie! (3) Miałam poczekać z bieganiem do wiosny ale niestety sytuacja jest bardzo zła... Larisa28 Wspólne bieganie (1) Poszukuję towarzyszki do biegania w godzinach przedpołudniowych. Ktoś chętny... izabella1905 Wspólnie bieganie (6) hej ;] szukam koleżanki do rekreacyjnego biegania pare razy w tygodniu.... agusss8888 Bieganie (4) Może jest jakaś chętna koleżanka która chciałaby zacząć przygodę z bieganiem?... Paula Ekipa do biegania! :) Gdańsk Główny. Poziom: początkujący ;) (1) Czesc wszystkim ! :) Moze znajda sie chetni do wspolnego... K :) Bieganie we Wrzeszczu (2) Wspólne bieganie we Wrzeszczu - godziny - późne popołudnie, wieczór Run4Fun Wspólne bieganie (3) Cześć! Czy ktoś z Was ma ochotę na wspólne bieganie? Biegam... emka1504 Wspólne bieganie i ćwiczenia - Zakątek Juszkowo (1) Witam, Szukam osoby, która podobnie jak ja, chce zrzucić nadprogramowe... Oliwia Bieganie okolice Niepołomickiej; Łostowice (2) Hej :-) Po nowym roku bardzo chcialabym zacząć się ruszać i np. biegać :-)... i_skra Wspólne bieganie (1) Cześć Czy jest ktoś chętny do rozpoczęcia przygody z bieganiem ?... randalf07