Bistro Lubię

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Warszawska 96

Długa dostawa, zimne jedzenie (1) Dostawa ponad 2h. Jedzenie przyjechało zimne. Zupę mogę sobie podgrzać,... Magdalena pizza swoje składniki (1) Ciasto super. Składniki pomylone. Miały być: Pepperoni ostre, szynka.... koneser Bardzo smacznie (1) Bardzo smaczne jedzenie. Zamówiliśmy dużą pizze pół na pół (ananas/szynka)... Natalia
Nie polecam (1) Nie mam pojęcia co się stało. Nowy właściciel ? Nowi kucharze? Od jakiegoś... Klient sympatyczna knajpka (1) Przede wszystkim bardzo smaczne jedzenie w dobrej cenie, szybko podane, miła... Michał Popsuło sie niestety (1) Nie wiem o co chodzi ale czasami jedzenie jest naprawdę dobre a czasami... Ania Rewelacja (1) Najlepsza pizza w okolicy, ekspresowa dostawa, przystępna cena. Konkurencja w... Monika Brudno że aż wstyd!! (1) Jedliśmy w Lubię kilka razy z różnymi odczuciami, nigdy natomiast nie... A i A a było dobrze ! (1) Na początku roku było smacznie i milo, na miejscu i na wynos. Niestety w... Kasia Generalnie polecam ale... (1) Do Lubię chodzę od kilku lat. Bywało raz lepiej raz gorzej jesli chodzi o... Alice Zachwycony (1) Jestem zauroczony obsługą. Miła dziewczyna z uśmiechem od ucha do ucha.... Tomek opinia negatywna za obsługę (1) obsługa fatalna, dwie nierozgarnięte panienki, jedna na fajce na zewnątrz... anna Zamówienie na dowóz - nie polecam! (1) Gdybym wystawiała swoją ocenę zaraz po otwarciu bistra "lubię"... Agata Gdańsk Moja ulubiona pizza (1) Jestem stałą klientka, nigdzie indziej juz nie zamawiam pizzy! Inne potrawy... Pani.bovary Smacznie, domowo i przyjemnie (1) Pizza pieczona na szamocie, dobrze skomponowana, ciasto dobre. Dodatki - a... pampapapampam Porażka.. (2) Zamówiłem pizzę, ale był to ostatni raz. Pizza nie była oznaczona jako ostra,... Były klient Bistro to lubię- JAK NAJBARDZIEJ POLECAM (1) Pyszna pizza-palce lizać, miła obsługa i przyjemny wystrój, ogólnie klimat... Aleksandra niedobre (1) zamowiona pizza niedobra i z kawalkami odpadow dotarla.nie polecam. krzysiek Fajnie (1) Mięsko i ziemniaczki bardzo smaczne, niestety surówka z kiszonej kapusty... enemi Polecam :) (1) Wczoraj byliśmy z żoną na kolacji, udana jak zawsze w BISTRO. Sympatyczna... Alina i Janusz