Aga - ocena (1) Profesjonalna obsługa. Komunikatywne i sympatyczne dziewczyny. Polecam Aga Piotr - ocena (1) Z Panią Małgorzatą współpracuję od 7 lat. Współpraca układa się bardzo... Piotr Klaudia - opinia (2) Biuro odmówiło wydania dokumentacji ksiegowej. W księgach z ostatnich 3 lat... Klaudia
Karol J. - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoloneni z usług naszego biura rachunkowego BLFR.... Karol J. Kamil J. - ocena (1) Bardzo fajne biuro. Jestem zadowolony z obsługi. Przyszedłem od innego... Kamil J. Mariola - ocena (1) Biuro godne polecenia dobrze oddać sprawyvprowadzenia firmy zaufanym osobom.... Mariola Michał - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Wysoki poziom merytoryczności i życzliwe podejście do... Michał Tomasz Łoś - ocena (1) od 17 lat współpracujemy z biurem ENTER - to najlepsza rekomendacja. polecamy. Tomasz Łoś Żaneta Paliwoda - ocena (1) Gorąco polecam biuro rachunkowe Policzone! Genialna Pani Monika, pomocna,... Żaneta Paliwoda Michał - ocena (1) Witam współpracuje z panią Anią długi czas i śmiało mogę powiedzieć że jest... Michał 36 MINUT - ocena (1) Świetne biuro rachunkowe. Specjaliści z ogromną wiedza w każdym zakresie.... 36 MINUT Emil - opinia (3) UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się... Emil Grażyna Rukść - ocena (1) Serdecznie polecam biuro rachunkowe ANKAR-VAT prowadzone przez Panią Anię K.... Grażyna Rukść Piotr - ocena (1) Klient od dekady... czasy, rządy, stopy procentowe a nawet kobiety się... Piotr Mina - ocena (1) Pełne zaangażowanie w swoją pracę, pomoc w każdej sytuacji. Jeżeli ktoś szuka... Mina Marzena - ocena (1) Bardzo polecam. Pani Ania to super księgowa zawsze pomoże i dokładnie... Marzena Marcin Kusyk - ocena (1) Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe Profit. Pani Joanna wraz z całym... Marcin Kusyk Ania Krass - ocena (1) Serdecznie polecam współpracę - pełen profesjonalizm :) Ania Krass Yaroslav Ochkurenko - ocena (1) Pracuję z nimi dopiero od kilku miesięcy ale już od całego serca mogę polecić... Yaroslav Ochkurenko Adam Re-kord - ocena (1) Świetne podejście do klienta. Profesjonalna obsługa i pomoc w każdej... Adam Re-kord