Zajęcia dla każdego (1) Iwona, poza przyjemną atmosferą, poprzez różnorodną ofertę zapewnia ciekawe... Aneta Polecam (1) Joga tylko z Iwoną. Dla początkujących i zaawansowanych. Dla każdego . Ja Air joga w Body and Mind (1) Uczęszczam na zajęcia Air jogi w Body and Mind od 3 lat 2 razy w tygodniu.... Monika
Polecam (1) Uczestniczę w zajęciach Pani Iwony od 2 lat. Moim celem było opanowanie... Piotr CUDOWNY klub :) (1) Nie zamieniłabym tego klubu na żaden inny. Jest kameralnie i wręcz rodzinnie.... Magdalena Sympatycznie i kameralnie :) Polecam !!! (1) Szczerze polecam zajęcia w tym klubie, fajny klimat i kameralność sprawia, że... Nicol potencjalny klient - opinia (2) Żaden z numerów podanych na stronie www nie odpowiada o żadnej porze dnia.... potencjalny klient Bardzo sympatyczne miejsce:) (1) Kupiłam karnet na zakupach grupowych i pierwszy miesiąc wykorzystałam... mag Nieźle (1) Nieźle Krasnalek fantastyczny klub (1) Uczęszczałam na zajęcia z Panią Iwonką. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie... imienniczka Grażyna - opinia (1) Polecam ten klub z czystym sumieniem.Pani Iwona świetnie prowadzi zajęcia,ja... Grażyna KaDe - opinia (1) Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Pani Iwona jest trenerem wymagającym... KaDe POLECAM!!! (1) Bardzo miła atmosfera, swoboda, zajęcia dostosowane do możliwości ćwiczących.... Zetka Super, polecam!!! (1) Bardzo fajny klub, byłam tam pierwszy raz, czysciutko, widać, że to miejsce... Alina Kasia - opinia (1) Świetny klub z duszą! Zajęcia prowadzone są w super atmosferze, poziom zajęć... Kasia Klub idealny dla kobiet (1) Skorzystałam z kilku zajęć i jestem zachwycoan atmosferą ( bardzo kaneralna),... Krysia SUPER (1) To co piszą poprzedniczki to prawda. Super zajęcia w super atmosferze z super... STAŁA KLIENTKA super promocja (1) skorzystałam z klubu po raz pierwszy, jestem mile zaskoczona, duży wybór... nowa klientka fitness bez wad (1) Znajdziesz tu wiele ciekawych zajęć, duża różnorodność. Próbowałam chyba... Ania Ciekawe zajęcia (1) Jestem stałą klientką tego klubu i wciąż jestem pozytywnie zaskakiwana.... stała klientka