Katarzyna - opinia (1) Profesjonalizm, serdeczność, intymność Katarzyna Klaudia - opinia (1) Iwono jesteś wspaniała :) Dziękuję za zajęcia, które prowadzisz. Klaudia Zosia - opinia (1) Super zajęcia Prowadząca/właścicielka ma tyle cierpliwości. Zawsze wszystko... Zosia
Bożena - opinia (1) polecam!!!! Super odprężenie, profesjonalne studio, kompetentna prowadząca. Bożena Kasia - opinia (1) Polecam, przystępna cena karnetu. Ciekawe i urozmaicone zajęcia. Kasia Agnieszka - opinia (1) Chodziłam do wielu studiów, wielu nauczycieli jogi. Przeprowadzając się,... Agnieszka Joga (1) Do klubu i na zajęcia u Iwony uczęszczam od kilku lat. Zawsze pełen... Iza Pilates (1) Chodzę do Body&Mind na pilates. Mam porównanie z wieloma innymi klubami i... Fantastyczne miejsce (1) Zajęcia prowadzone profesjonalnie, z zaangażowaniem i w bardzo miłej... Aga Najlepsze miejsce, żeby pokonać stres. (1) Bardzo polecam zajęcia u Pani Iwony. Idealne miejsce dla osób, które szukają... PN Kasia - opinia (1) Zajęcia ciekawe, aczkolwiek daje się odczuć trochę aroganckie podejście... Kasia Joga na hamakach (1) Długo szukałam miejsca, które spełniłoby moje oczekiwania pod względem... Katarzyna Zajęcia dla wszystkich (1) Życzliwa atmosfera, umożliwia skupienie się na ćwiczeniach w miarę możliwości... Ćwicząca Stretching dla Wszystkich! (1) Wspaniałe miejsce i ludzie! do którego uczęszczam od 3 lat na różne zajęcia:... E.A. Relaks i spokój (1) U Iwonki czuję się jak w domu. Bez pośpiechu i nacisku. Od ponad 5 lat... Anna Joga na kołach (1) Polecam jogę na kołach w Studiu Body & Mind - Iwony. Praktykuję jogę od 6... Asia Body&Mind (1) Bardzo lubię ćwiczyć w Body & Mind, robię to od ponad 3 lat. Moimi ulubionymi... Beata Super (1) Super miejsce, bardzo miła atmosfera. Zajęcia zdrowy kręgosłup bardzo fajnie... Tomasz Serdecznie polecam (1) Polecam zajęcia z Panią Iwoną. Zawsze jest profesjonalnie przygotowana i... Marta Polecam! (1) Na jogę do Pani Iwonki chodzę już od kilku lat, zajęcia prowadzone są bardzo... Zuzia