Krzysztof Maniewski - ocena (1) Bardzo dobra współpraca z ekipą. Wykończenie domu, roboty sporo, zakresy... Krzysztof Maniewski Mieczysław - ocena (1) Wszystkie prace wykonane bez zastrzeżeń. Dobra robota. Polecam Mieczysław Małgorzata - ocena (1) Remont został wykonany przez Firmę Budmir profesjonalnie i fachowo,kafelki... Małgorzata
Paweł - opinia (1) Moje zlecenie zostało obsłużone przez firmę Budmir kompleksowo, włącznie z... Paweł Grażyna - opinia (1) Firma dołożyła wszelkich starań, aby pomóc mi rozpocząć i zakończyć remont.... Grażyna Robert - opinia (1) Firma rzetelnie wywiązała się ze powierzonych prac. W trakcie prac wyszło... Robert Adam - opinia (1) Całość pracy poszła bardzo sprawnie. Jestem zadowolony w szczególności z... Adam Adam - opinia (1) Bardzo rzetelna ekipa, płytki w łazience położone szybko i taka jak należy.... Adam Julia - opinia (1) Sufit podwieszany, cała elektryka i założenie halogenów wszystko zrobione na... Julia Agata - opinia (1) Remont kuchni i łazienki przebiegł bardzo kompleksowo i solidnie. Muszę... Agata Agata - opinia (2) Firma godna polecenia, zlecona robota wykonana dobrze i szybko. Agata Adam - opinia (1) Rzetelność i solidność wykonania, szybkość. Zostawiono mieszkanie czyste,... Adam Barbara - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Budmir, podłoga położona bez zarzutu! Barbara Franek - opinia (1) Kładli mi instalację grzewczą (podłogówka) i parkiet. Jestem bardzo... Franek Anna - opinia (1) Podłoga pięknie wycyklinowana, wygląda jak nowa. Polecam firmę! Solidna robota Anna Grażyna - opinia (1) Solidnie wykonana usługa, całą łazienka i kuchnia wykonane bardzo sprawnie, w... Grażyna Ewa - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Szybka realizacja, instalacja elektryczna położna... Ewa Antoni Dubowicz - opinia (1) Budmir to firma, którą mogę gorąco polecić. Zakres wykonywanych u mnie prac... Antoni Dubowicz Maria Jedyna - opinia (1) Remont wykonany perfekcyjnie. Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń. Jestem... Maria Jedyna Rzetelna firma (1) Usługa kafelkowania wykonana fachowo. Bardzo szybki termin oraz ekspresowe... WH