Burgermania

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

Jo - ocena (1) Przepyszne burgery! Warto poprosić o średni stopień wysmażenia ;) Jo www - ocena (1) konkret smaki i porcje , zawsze świeże www Tomasz - ocena (1) Najlepszy burger w Trójmieście, jeździmy z Gdyni prywatnie jak i służbowo z... Tomasz
Lucynka - ocena (1) Super burgery i atmosfera Lucynka Mili - ocena (1) Jestem klientem od początku istnienia... Nigdy i nigdzie indziej nie jadłem... Mili Kamil - ocena (1) Super przepyszne jedzenie Kamil Adam - ocena (1) Najlepsze burgery w mieście Adam Wojciech - opinia (1) Burgery nadal bardzo duże za to +. Niestety smak bardzo się pogorszył. Akcje... Wojciech Maruda - opinia (1) Najlepsze burgery! Sosy są przepyszne. Uwielbiam ten lokal. Ceny super jak na... Maruda Arek, stały klient - opinia (1) Najlepsze burgery w Gdańsku, zawsze świeże i porcja większą niż standardowo.... Arek, stały klient Janusz B - opinia (1) Przez 6 lat wierny najlepszym burgerom w Trójmieście,wyprowadziłem się po za... Janusz B Dawid - opinia (1) Klient od paru lat. Jak jestem w okolicy to zawsze wpadam. Bardzo smaczne... Dawid Mateusz - opinia (1) Jak zawsze smacznie dużo i tanio Mateusz Mariusz - opinia (1) Kiedyś było lepiej od jakiegoś czasu jest dramat i to wina kuchni i obsługi Mariusz Marek - opinia (1) Jestem stalym klientem od wielu lat. Jakość burgerów nieporównywalna w calym... Marek Sandra - opinia (1) Nie pierwszy raz zamawialam. Zawsze w szybko było ok do ostatniego razu.... Sandra mkk - opinia (1) Byłam tam pierwszy raz, zachęcona poleceniami w internecie. Wystrój mnie nie... mkk Michał - opinia (1) Miałem być przyjemność w zeszły weekend... Jedno z większych rozczarowań... Michał . - opinia (1) Jest spoko, burgery są dobre, są wielkie więc warto za tą cenę. . wszystko było przepyszne! (1) Burgery świetne, na prawdę, nigdy lepszych nie jadłem! Byłem dziś na miejscu,... Patryk