Burgermania

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

RE WE LA CJA!!! (2) Oceny powiny mówić za siebie. Naprawdę warto. Zamiast kebabów, McD, KFC, itp,... pan i pani z wózkiem :) Super (2) Nie znajdziemy chyba w Trójmieście podobnego miejsca gdzie można zjeść tak... Michał Moim zdaniem bomba - znakomite burgery no i mój ulubiony napój Bombilla w 4 smakach! (2) Doskonałe burgery, super obsługa, no i przy okazji, co nie jest tak częste w... Tomasz
Nieprześcigniony faworyt! (2) Ocena 10/10, miejsce godne odwiedzenia i polecenia. Lokal, obsługa, wygląd,... Głodomor Bezkonkurencyjni. (2) -Podoba mi się lokalizacja i wystrój. -Znakomita, profesjonalna obsługa.... Daniel Borg Ależ miła niespodzianka! (2) Do Burgermanii trafiłem przypadkiem. W życiu nie sądziłbym, że w tak średnio... Gutol Pyszny burger! (1) Słyszałem już o tym miejscu wiele różnych opinii, dlatego w końcu... Luke Warto! (1) Z oferty korzystam średnio raz w tygodniu. Za każdym razem naprawdę świetnie.... Mirka gratulacje (3) Jest bardzo dobrze. Polecam tym, którzy zwracają uwagę na to co jedzą. Wiem... skaskar No to po kolei (1) Obsługa- nigdzie w Trójmieście nie spotkałem tak przesympatycznej obsługi.... Filozof Pyyychaa (2) Dla mnie rewelacja! Nie dość, że mam rzut beretem, nie dość, że obsługa... Aga i Karol trochę spóźnieni Bardzo dobre burgery (2) Często jem burgery w Trójmieście i Burgermania wyróżnia się dobrą jakością... Leszek Prabucki Z pomysłem i dbałością o detale. (2) Jedna i tylko jedna rzecz do której mogę się przyczepić - zasugerować zmianę... Marcin werty - opinia (2) Nie przyłączę się do ogólnych zachwytów, ale też nie potępię tego miejsca.... werty Nie ma lepszego miejsca w calym 3miescie! (2) Do lokalu zaprosila nas Pani promujaca, lok. i menu przedstawila... Radek i Piotr Pysznie, smacznie i przede wszystkim zdrowo!!! (3) Jesteśmy stałymi bywalcami Burgermanii:) Planując wyjazd, zawsze na samą myśl... Monika Pyszności :-) (1) Najlepsze w Trójmieście, przepyszne i zawsze świeżutkie :-) Byłam już... Emi Jedzenie smaczne jednak jest małe ale..... (2) Zjedliśmy ze smakiem dwa burgery, które serwuje Burgermania. Smakowo,... Kuba 6 (1) bardzo miła obsługa i nie trzeba czekać aż ktoś do ciebie podejdzie. menu... ddd Przepysznie :) (2) Razem z mężem odwiedzamy trójmiejskie burgerownie i nie ukrywam, że bardzo... Patrycja :)