ButKompany

Szewc Kaletnik Pralnie

Gdańsk, Ludwika Waryńskiego 22/2

Mikołaj - ocena (2) Super obsługa super wykonanie ...jestem bardzo zadowolony polecam Mikołaj Ola - opinia (2) Wspaniale wykonana praca , buty zrobione obłędnie a obsługa najlepsza .... Ola Ola - opinia (2) Niestety nie jestem zadowolona z usług firmy. Po pierwsze rozczarował mnie... Ola
Kamil - opinia (1) Robią świetną robotę z butami :) serdecznie polecam! Kamil Ewa - opinia (1) Mistrzostwo świata w renowacji butów. Nie wiem jak to się robi, ale zanoszę... Ewa Roman - opinia (2) Szybko, solidnie. Serdecznie polecam ! Roman Aneta - opinia (2) Jestem zachwycona przemianą moich butow. Ulubione ecco czekał juz tylko... Aneta Aleksandra - opinia (2) Usługi rewelacja , moje buty wyglądają jak nowe a były pogryzione przez psa ,... Aleksandra Kasia - opinia (2) Oddałam trzy pary butów i wyszły jak nowe. Bardzo starannie je odnowiono.... Kasia zmarnowane buty dostałam w super stanie, a wystarczyło tylko czyszczenie! (1) polecam Weronika Beznadziejnie (1) Oddałem 2 pary butów 1 para była do odmalowania , leżały 3 tygodnie . Dzień... Marcin ButKompany (1) Ekipa ButKompany uratowała moje wojasy :-D Polecam Piotr. czy to szewc czy nie (1) widać że się starają , ale niestety nie ma tam prawdziwego szewca.. Robert Jakość pierwsza klasa (2) Polecam to miejsce, potrafią zdziałać cuda z butami. Wszystko w najlepszym... Tomasz