CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Co prawda Clo nie brałam, ale w wątku się udzielałam i są fajne dziewczyny :) Teraz mi przypadło założenie nowego :)
Więc ja i mój 2centymetrowy lokator przesyłamy fludiki i życzymy powodzenia !!! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Dziewczyny potrzebuje Waszej porady/pomocy, bo nie wiem co o tym myśleć :(

otóż, tak jak Wam wczoraj pisałam miałam niby jakieś plamienie (to był 25dc) i lekarz kazał mi czekać jak to się rozkręci, bym mogła uznać to mocniejsze krwawienie jako 1 dc. No i dzisiaj też mam takie plamienie, może ciutke mocniejsze niż wczoraj (używam tampsów i jest ślad, ale nie wielki) i teraz ni wiem co o tym myśleć :( czy to możliwe, że po bromku mam coś takiego? Bo w ogóle tego nie rozumiem...

A od razu piszę, że objawy typowo @ - czyści mnie, deszcze i meeeeega ból podbrzusza...

Co Wy byście zrobiły? Mam to liczyć jako @? bo ja oszaleję, a jeszcze wczoraj się już umówiłam do doktorka, bo mam iść do Niego między 12 - 14 dc... Cholipka ten mój organizm zwariował :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

zonka gratuluje synka;))) !

Olesia też trzymam (nieustannie :) ale to chyba byłby cud nad cudem - wydaje mi się ze to przed okresowe dziwactowo;p Cieszę się, że doktor ma na ciebie plan - to jest najwazniejsze ;)

Lusia dziękuje za odp. Ja słyszałam, że niektóre dziewczyny tak mają (lekarz mnie o to wczesniej pytał bo to moze byc oznaką podajże niskiego poziomu progesteronu)ale ja nigdy wczesniej tak nie miałam - stąd było moje zdziwienie i pytanie.
Trudno dziś mamy trzeci dzień -plamienia lekko brązowe w zasadzie zaginęły- ah mój organizm nie przestanie mnie zadziwiać;p Teraz czekam na @ i waalczymy dalej bo jak:D

Dziś z kolei dowiedziałam się ze znajoma tez długo się lecząca i czekająca (2,5 roku) jest w ciązy:) mega się cieszę więc dzielę się z Wami nadzieją że to niedługo bedzie MY::)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

No mam taką nadzieję :) Bo już rodzina nie wie jak mówić do mojego brzusia :P Siostra mówi cały czas Ula :P
Ale ja myślę, że będzie chłopak.... takie przeczucie, ale może się mylę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesiu spokojnie, doktorek wie co robi :) Ja i mój synuś jesteśmy tego najlepszym przykładem :) Na pewno jesteś już bliżej niż dalej zobaczenia upragnionych II kreseczek :)

Olimpia dzięki za odpowiedź :) Sporo dobrego słyszałam o Wajlonisie więc mam nadzieję, że i ja będę zadowolona :) No i oczywiście daj znać jak będziesz po kolejnej wizycie, swoją drogą trzymam kciuki :) Może już poznasz płeć? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

No !!! Olesiu!!! ale to znaczy że nie stoisz w miejscu, tylko już ciąza tuż tuż :):):) Trzymam mocno kciukaski :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

zonkaa :) Tak, ja chodze do dr. Wajlonisa :)

Byłam u niego co prawda na jednej wizycie, ale mam w Wejherowie koleżankę położną i mówiła, że to super specjalista i nie mam się nic martwić.
Na ostatnim badaniu był..hmmm.... jakby to określić.... wylewny - w sensie - podczas badań sam mówił, jak jest położona macica, jak szyjka, jaki śluz, na USG też wszytsko mówi na głos.
Nie jest może jakiś suuuper eksta przemiły, ale konkretny. Mi się podobał, bo nie przedłuża niepotrzebnie a mówi wszystko co powinnaś wiedzieć.
No i po pierwsze - baby się podobno do niego pchają, a po drugie - podobno z tej całej "Wejherowskiej ekipy", to jest najstarszy stażem.
W środę idę na wizytę, także mogę dać Ci znać jak było na drugiej :)
A jakby co, jakbyś miałą pytania, to pisz śmiało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Iwonus, 3mam bardzo mocno kciuki aby to były plamienia implantacyjne :)

a ja też dzisiaj po wizycie u doktorka :) w ogóle mam jedną wielką nie wiadomą w głowie... Dostałam dzisiaj plamienia i do tego silny ból brzucha jak na @ - i mówię lekarzowi, że to albo 25 dc albo 1, mówi, żeby trochę poczekać aż się ewentualnie @ rozkręci, bo dostałam CLOSTILBERG - nie wiem czy się cieszyć, ale słyszałam (sam lekarz też mówił), że ponoć zwiększa jeszcze większe szanse na ciąże :)

No i mój Doktorek powiedział, że mam czekać aż będzie wiadomo, że to ta @, bo jeżeli dalej będę mieć takie byle jakie plamienie to mam zrobić sobie test ciążowy...

Zostałam też powiadomiona, że próbujemy przy clo 3 cykle i potem inseminacja :( oj, oby się udało!! :)

Żonko, gratuluję Młodego Kawalera w brzuszku :) niech się zdrowo chowa i nie dokucza za mocno Mamusi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Iwonus, ja takie plamienia mialam przed okresem nawet tydzien przed...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Hej dziewczyny. Miałam dziś wizytę i już oficjalnie mogę powiedzieć że będzie synek :) Dzisiaj ładnie się pokazał, także raczej nie ma co do tego wątpliwości. Do tego jest bardzo ruchliwy wg lekarza, ciąża przebiega prawidłowo, nic tylko się cieszyć :) Lekarz pytał też gdzie chcę rodzić i polecił tę drugą połowę ciąży poprowadzić już u lekarza który pracuje w szpitalu, a że chcę rodzić w Wejherowie to umówiłam się do dr Wajlonisa. I w związku z tym mam pytanie do olimpii :) Wydaje mi się, że coś pisałaś, że do niego chodzisz. Jesteś zadowolona z jego opieki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Łączę z bromkiem bo nigdy wcześniej tak nie miałam.
Oczywiście bardzo bym sobie życzyła zeby były to plamienie implantacyjne - z tym ze z tego co poczytałam w neciku to ono jest mniejsze i nie trwa tyle czasu (w małych ilościach ale drugi dzień). Nic - poczekam na rozwój "sytuacji";)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

nie wiem czy to od bromka, ja bym stawiala na plamienie poowulacyjne badz implantacyjne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Hej dziewczyny,

Mam pytanko, zawsze jesteście takie pomocne moze i tym razem:)
To jest mój pierwszy pełny cykl z bromkiem. Od wczoraj (22dc - czyli jakoś co najmniej 5-6 dnia przed okresem) mój śluz zabarwiony jest na lekko brązowo. Jest go mało, ale nigdy wcześniej tak nie miałam. I nie wiem co o tym myśleć. Ma ktos takie doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

tez mialam tak jakby 2 porody... niestety, no ale jak tak musialo byc, wazne ze Zosia byla zdrowa i nic jej sie nie stalo, to najwazniejsze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olesia mnie bo bromku pobolewa żołądek rano i faktycznie trochę mdli po jedzeniu - są dni ze jem połowę tego co wcześniej bo już po takiej porcji czuje ciężar w żołądku.

Ale wiem (znajome/internet), że reakcje na bromek są tak różne że mogło być duuuzo gorzej.

Ale ładny weekend - aż nie chce się w poniedziałek iść do pracy:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Stokrotko dla chłopców imiona śliczne!! dla Dziewczynki też, ale już częściej spotykane :)

Żonko - Mikołaj też niczego sobie ;)

Bombelkowa - Synuś prześliczny!! :) Gratuluję takiego przystojniaka w domu :)

Ania27 - cieszę się, że wszystko już dobrze i torbieli się wchłonęły, więc teraz głęboki wydech i masz zakaz stresowania się do końca ciąży!! Ciesz się ciążą i Maluchami tym starszym i tym Młodszym brzuszku :)

Co do mnie - bardzo bym chciała by Wasze życzenia się spełniły :) w sumie nie wiem, obiecałam sobie, że testu nie będę robić, bo i po co? Niby się czuję jak przed @, piersi bolą już, brzuch od czasu do czasu pobolewa, więc nie ma co się nastawiać :) jedyne co mnie męczy to senność :/ i czasami jakoś tak dziwnie się czuję tzn. jak się najem jest mi jakoś niedobrze, ale to tylko po jedzeniu!! i tu mam pytanie do Iwonus, czy Ty po bromku też tak masz? ja nie wiem czy to tarczyca, czy bromek, czy po prostu pogoda :(

6.05 - mam wizytę u doktorka, jestem ciekawa co powie na moje wyniki :)

cieszę się, że u Was wszystko dobrze i mam nadzieję, że wypoczywacie w pełni w ten długi weekend majowy - szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Ania27 cudowna wiadomość:) bardzo się cieszę, że maluch zdrowy, rośnijcie spokojnie i już bez nerwów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Cześć dziewczyny:)Chciałam Wam tylko napisać że jesteśmy już po USG i wszystko jest w porządku,torbielki się wchłonęły,prawdopodobnie nie ma już po nich śladu,dzieciaczek sprawdzony,pomierzony i jest zdrowy,a mi wielki kamien z serca spadł.Teraz czuję,że żyję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Bombelkowa jeszcze raz gratulacje- śliczny maluch:)
iwonus zazdroszczę też chciałabym się wyspać, niestety Julek, w prawdzie zasypia o 20 ale ostatnio budzi się 5.45-6.00 szczęście, że mąż też tak wstaje.. nieszczęście- zachowują się jak słonie w składzie porcelany:( więc i tak nie da się pospać..:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Bombelkowa...śliczny jest;)

Stokrotko trzymaj się dzielnie, wypoczywaj a dwa kolejne tygodnie miną szybciutko;) Imiona bardzo ładne - szczególnie Hubert mi sie podoba:)
Zonka Mikołaj tez fajne:)

Olesia trzymam kciuki żeby twoje przeczucia były po prostu złe i była niespodzianka;))

My cieszymy się wolnym tygodniem i odpoczywamy, wysypiamy się,gotujemy,odwiedzamy znajomych - ah - przemiło jest:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

dziewczyny zapraszam do mnie na małe zakupy :)

http://forum.trojmiasto.pl/Chusta-bebelulu-SPRZEDAM-t465086,1,130.html

http://forum.trojmiasto.pl/Wyprzedaz-ubranek-chlopiecych-oraz-akcesoriow-dzieciecych-t462028,1,130.html

http://forum.trojmiasto.pl/Wyprzedaz-odziezy-ciazowej-t460066,1,130.html

i przy okazji przedstawiam Wam mojego syneczka :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

chirurg dziecięcy Elżbieta Lichnicka opinie (3 odpowiedzi)

Witam, czy któraś z Was była na wizycie z dzieckiem u chirurga dziecięcego dr Elżbiety...

krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY??? (38 odpowiedzi)

tak jak w temacie.jaki polecacie krem na rozstępy?? jestem w pierwszych tygodniach ciąży ,ale...