CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Co prawda Clo nie brałam, ale w wątku się udzielałam i są fajne dziewczyny :) Teraz mi przypadło założenie nowego :)
Więc ja i mój 2centymetrowy lokator przesyłamy fludiki i życzymy powodzenia !!! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Lusiu, ja jednak myślę, że jeszcze jest za wcześnie. Ile mija dziś dni po podaniu pregnylu?

Olimpia, to mój doktorek bierze 150zł więc podobnie, a Wajlonis ma bardzo dobre opinie. Słyszałam, że jeszcze dr Kubicka jest dobra i dr Marciniak.

Ja co chwilę się zastanawiam czy dobrze, że chodzę do lekarza, który nie pracuje w Wejherowskim szpitalu, bo dobrze mieć w razie czego kogoś na miejscu, ale z drugiej strony mam zaufanie do mojego lekarza więc sama nie wiem... Może po prostu kolejną ciążę poprowadzę w Wejherowie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Lusiu :( bardzo mi przykro :(
Jeszcze trochę musisz się uzbroić w cierpliwośc :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Dzisiejszy test negatywny :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

wiesz...już nawet nie sprawdzałam :( jak czytam o tym wszytskim to....ehhh...wolę się nie nakręcać chyba :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

No jestem nastawiona,ale i tak to gdzieś tam siedzi we mnie,może dlatego że ja od zawsze na anty z lekami.Ibuprom,kenonal to się chyba też zalicza do kat.C?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

faszerowałam się lekami na przeziebienie.... co prawda nie były to antbiotyki, ale gripexy, ibupromy, ketonal na ból mięsni itp......no tego szło na potegę :/

wiem ze to nie to samo co antybiotyk. ale musisz się jakoś lepiej nastawić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

No ale Ty jadłaś leki od gina tak?czy jakieś inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Lusiaa - trzymamy kciuki :)

Aniu... na pewno wszytsko będzie dobrze! Ja się tez faszrrowałam lekami nie wiedząć ze jestemw ciąży! Musisz być dobrej myśli

Żonka - zapisałam się do dr Wajlonisa. koszt wizyty to 140zł razem z USG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

dzis poszlam na bete. :) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

No właśnie,też mam w poniedziałek nowego lekarza.A co do tych badań to nie wiem czy nie powinna byłam zrobić ze względu na ten antybiotyk co brałam jak o dzidzię się starałam,niby gdzieś tam dzwoniła do Berlina do jakiś speców od leków noi powiedzieli że nie powinno się nic stać ale pewności nie dają,więc wiecie przez co ja przechodze,tak będzie mi to ciążyć na sercu do końca,a jeszcze jestem bez USG prenatalnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olimpia ja też chcę rodzić w szpitalu w Wejherowie. A możesz zdradzić do kogo się zapisałaś? Znasz może cenę wizyty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Aniu27... no mniej więcej wiedziałam, że ta Twoja lekarka, to też brzydko mówiąc jaja sobie robi :/

Życzę Ci aby następny lekarz okazał się kompetentny. Ja się już przepisałam. 11 kwietnia mam wizytę. Zobaczymy. Czytałam opinię o ty doktorze i ma w zasadzie bardzo dobre opinie. Na plus tez przemawia, że pracuje w szpitalu w Wejherowie, tam gdzie będę rodzić :)
No i rozmawiałm tez wczoraj przez telefon z położną z tej przyszpitalnej przychodni.... no i opowiadałam tą całą sytuację. Bardzo się dziwiła i powiedziała mi tylko, że nie chciałaby podważać kompetencji innego lekarza, ale robiąc ze mną wywiad przez telefon nie stwierdza żadnych wskazań do takich badań :/.... a USG z pomiarek przezierności karkowej, długości nosowej udowej itd. doktor robi na miejscy w cenie wizyty.....
Także samo mówi przez siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olimpia,znasz moją historię z dotychczasową lekarką?Przecież ona mnie też wysyłała na badania prenatalne,nawet chciałam jechać ale zdzierstwo z ceną i daleko,samego USG nie robią a tylko jest to połączone z testem pappa tak żeby więcej kasy wyciągnąć.Ginka obiecała mi że sprawdzi przezierność karku w 13 tyg,zrobi ten wyjątek dla mnie bo normalnie tego nie robią tutaj ginekolodzy,ale jej nie wyszło bo dziecko żle się ułożyło,noi chciałam w innym terminie,dzwoniłam na drugi dzień do niej to powiedziała ze sprawdziła,ale nie zmierzyła,nie mówiąc o kości udowej,nosowej.Wogóle wredna jest,odpowiada niegrzecznie i jak już wszystko ma do powiedzenia to wstaje i odprowadza Cię do drzwi,bo czas ją goni,niedawno pojechałam do niej z infekcją a ta do mnie że ja musze to sobie sprawdzić?Ja zamarłam normalnie,mówię jej że po to do niej przyjechałam,ona jest lekarzem,nie ja.Naczekałam się dwie godziny straciłam z dojazdem do domu,a ta mi dosłownie 3 min.poświęciła i jeszcze w ostatniej chwili jej o ospie w pzredszkolu powiedziałam jak mnie już do drzwi kierowała,no to odrazu krew pobrała i zakazała prowadzania małego tam.

Twoja lekarka ma podpisaną umowę z tamtą przychodnią,napewno jakiś procent od każdej skierowanej tam pacjentki,a że widzi młodą,w pierwszej ciąży dziewczynę która dużo pyta,martwi się o dziecko to zaraz to wykorzystuje,tak robią wyłudzacze pieniędzy i jeszcze Ci będę strajkować że mało im.Nie daj się,dobrze zrobiłaś,ja jutro mam ostatnią wizytę u lekarki do której od samego początku nie miałam zaufania,bo traktuje mnie przedmiotowo,a w poniedziałek idę do nowego gina,mam nadzieję być już zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olimpia i dobrze zrobiłaś :) Ja jak straciłam już jakiekolwiek zaufanie do mojej poprzedniej ginki, to tylko sie potem wkurzałam jak ja mogłam do niej chodzić i czas tracić, z resztą po każdej wizycie czułam niedosyt, więc bardzo dobrze zrobiłaś, lepiej juz teraz na początku ciąży :)
heh a tak się broniłas przed tym zwolnieniem :p a mdłości to i tak Ci zazdroszcze :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olimpia gratulacje kolejnego tygodnia :)

Olesia w takim razie trzymam kciuki za dobre wyniki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

No dziecwzyny dokładnie. Macie rację. Rozmawiałam z moją mamą i jej też - "coś tu śmierdzi".... chodziłam do tel lekarki kilka lat, ale nie prowadziłam nigdy ciązy a teraz wyszło szydło z worka :/

Zapisałam się do lekarza który pracuje w szpitalu gdzie mam zamiar rodzić. Zresztą to właśnie przychodnia przyszpitalbna. Rozmawiałam z położną i mówiłą, że doktor w cenie wizyty robi takie usg, także niczym mam się nie martwić. :)
Także jestem spokojna :) Poza tym ten doktor ma dość dobre opinie więc zaryzykuje :) Mam wizytę na 11 kwietnia.

A ja Wam powiem, że czuje sie fatalnie :( dziś miałam pobudkę o 5:15. Obudziły mnie mdłości takie, że popędziłam do toalety:( No i do tej pory nie czuję się najlepiej... no , ale trzeba to jakoś przeboleć.

I powiem Wam jedno - jak ja się ciesze z tego zwolnienia! - jakbym za przeproszeniem taka "żygająca" miałą siedzieć w pracy..... i jeszcze przbijać się przez ten śnieg :/ Masakra!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

co się z tymi lekarzami dzieje?

Czy oni mają z tymi klinikami podpisane umowy, czy jak?

Mój ten pierwszy gin - konował też kazał Nam robić inseminacje tylko w invimedzie, lub gdzieś w Toruniu - zakazał gdzie indziej, bo te kliniki są najlepsze rzekomo w Polsce... :/

ja bym na Twoim miejscu Olimpio zmieniła lekarza, bo to są ogromne pieniądze!!

Żonko, nie wiem czy będzie chciał też oglądać czy pęcherzyk pęknie, póki co chcę zobaczyć czy rośnie, ale fakt czuje w końcu, że jestem w dobrych rękach :) i też sobie życzę takiego szybkiego sukcesu jak u Ciebie ;) poczytałam sobie o tych badaniach AMH i cholernie boje się, że coś może wyjść nie tak, bo w sumie już mam słaby tamten jajnik :( ech, zobaczymy... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

olimpia ja to badanie robilam u innego lekarza, ale w moim miescie.. i placilam 120 zl... lekarka mi sie wydaje jest zdzierusem.. jezeli ona ma uprawnienia do wykonania badania genetycznego czy tam prenatalnego jak zwal tak zwal... to przeciez moze je zrobic u siebie? moja lekarka nie ma takich uprawnien.. z reszta krazy po internecie lista lekarzy uprawnionych w polsce do tych badan...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olimpia, zrób na normalnym usg. Nie tylko na podstawie wyniku przezierności mówi się o zespole Downa. Sprawdzają też kość nosową i udową np. Poza tym z tą przeziernością nie jest tak do końca, że jak wyjdzie źle to jest jednoznaczne z ZD. Nie mówiąc już o testach Papa, które moim zdaniem polegają na wyrzuceniu pieniędzy w błoto.
Swoją drogą powinnaś zadzwonić do kierownika tej przychodni i powiedzieć, że czujesz się zaniepokojona faktem, że robią badania na tak fatalnym sprzęcie, oraz, że jesteś niezmiernie wdzięczna pani dr za wskazanie odpowiedniej przychodni z dobrym sprzętem :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLOSTILBEGYT a ciąża cz. 12 :)

Olimpia nie chce ci nic sugerować, ale ja zmieniłabym lekarza.
Mnie badanie przezierności robiła ginekolog na jednej z wizyt i zapłaciłam za wizyte tyle samo co za każdą inną (za wyjątkiem wizyty z posiewem)
Po drugie skoro tracisz do niej zaufanie to nienajlepiej rokuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry ortodonta (27 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....

dobry stomatolog - kogo polecacie? (130 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...