Absinthe

Kluby, dyskoteki Puby

Gdańsk, Korzenna 33/35

Sasiad - ocena (1) Bractwo takie jak właściciel mieszkańcy dookoła spać nie mogą burdel i tyle Sasiad nie polecam (2) Byłam pierwszy raz a absinthe w piątek 2 czerwca 2017 roku i było koszmarnie,... MP bardzo fajne miejsce (1) Do Absa chadzam już bardzo długo, zawsze było to miejsce z własną tożsamością... maciek marcin
selekcja (1) w klubie pojawiła się nowa selekcjonerka . Mistrzyni świata w buractwie .... beatles bramkarze (1) Bramka Od kliku miesięcy przychodzimy tam z przyjaciółmi a od jakiegoś czasu... Blady niepolecam!! (1) Ochrona powinna nie wpuszczać już jak lokal jest przepełniony bo do baru nie... jagerbomb Szlwester 2013/14 (2) Sylwester opłacony,ale od godz 23 wpuszczani przypadkowi goście z ulicy.po... Gosc żal.pl (2) Niestety spotkała mnie i moją koleżankę bardzo przykra sytuacja, bardzo... Zuzia Zmienia się (2) Coż… Absynt klub radosny zaczyna się zmieniać. House jako muzyka... Krasnaja Klimat! (2) Doceniam to miejsce za specyficzny klimat imprez, który jest tam od ... odkąd... Z. ta, co zwykle się nie bawi - opinia (2) Kocham Cię, Absyncie! ;) ta, co zwykle się nie bawi karta klubowa (3) bardzo klimatyczne miejsce z dobrą muzyką. w weekendy jest trochę za duży... czeslaw obsługa (2) fajne miejsce , super obsługa , SZCZEGÓLNIE ten bardzo wysoki ochroniarz .... KASIA Mój ulubiony klubik :) (2) w 2009 roku spędzałem u was wieczory praktycznie co piątek lub sobota i... Darek toaleta, szatnia (2) praktycznie brak. funkcjonują w takim stopniu, że można o nich jedynie... sfdgsdgsdfg Dzień Dobry (2) Kilka słów ode mnie. Każdy kto tu był, to wie, że klimat specyficzny i jak... LittleLady ochrona faktycznie pozostawia wiele do życzenia (2) Swoją ocenę głównie zaniżam przez ochronę, która jest krótko mówiąc zna... tomi Elegancki klub :) (2) Czytam i czytam tak sobie te komentarze i nie kumam. Jestem w Absie często i... Maciek kocham ten klub:-) (2) Jestem stała bywalczynią:-)jak dla mnie najlepszy klub. Brak lansu,brak... stała bywalczyni Ochrona (2) Witam Serdecznie, nie rozumiem dlaczego nie zostałem wpuszczony do lokalu w... TED - to taki miś