Cafe Kamienica

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, Mariacka 37/39

Malinowa chmurka - opinia (1) Uwielbiam kamienicę. Wpadam tu kilka razy w roku od.. lat! Pamiętam trzy... Malinowa chmurka Jak zawsze pysznie (1) Już kilka razy tam byliśmy. Ciasta poprostu genialne. Czekolada kremowa i... Ojciec Dyrektor Uwielbiam (1) To moje ulubione miejsce w pobliżu starówki. Nie jestem rodowita gdańszczanka... KS
Najlepsze miejsce w Gdańsku (1) Bez wątpienia, to najlepsze miejsce w Gdańsku. Piękna lokalizacja, dopasowany... M. CAFE KAMIENICA (1) WSZYSTKO W ZASIEGU REKI SUPER EXPRESSO, HERBATA TYSIACA I JEDNEJ NOCY PROSTO... OTT Szczerze polecam (1) Po wejściu, uwagę od razu przykuwa różowy, pierzasty klosz - funky. Na... Gumiś niesamowicie przytulnie! (1) Bardzo miłe miejsce na Starym Mieście. Niewielki, kameralny lokal, wygodnie... aniaa Uwielbiam! (1) Jako stała bywalczyni Kamienicy mogę śmiało poleci ten lokal wszystkim.... maja marta - opinia (1) Lokal usytuowany jest na jednej z najpiękniejszych ulic Gdańska , ulica... marta Jak zawsze wspaniale :) (1) Od 27 go grudnia (tak jak napisałem poniżej) to moje miejsce numer 1 na mapie... Grzesiek Zawsze na plus (1) Najlepsze miejsce na starówce. Można zjeść pyszne ciasto, napić się kawy,... Agnieszka Fantastyczne miejsce:-) (1) Polecam serdecznie Cafe Kamienicę! Byłam wczoraj z Koleżanką i powitała nas... Hania Kiedy sie sko ńczy remont??? (1) Pomocy kończcie remont bo smutno bez mojego ulubionego lokalu. Lukasz Mój nr 2 - zaraz po Szafie (1) Kamienicę odwiedziłem dobrych parę razy, i z pewnością powrócę tam nie raz.... S Świetne miejsce i świetna obsługa! (1) Wielokrotnie odzwiedzałam i wciąż odwiedzam to miejsce i nie rozumiem opini... Dana Piękna kamienica z rysą (1) W mroźny styczniowy pod-wieczór wybrałam się do Cafe Kamienica z dawno nie... e-Lena noga moja więcej tam nie postanie (1) jakiś czas temu usłyszałam o kawiarni cafe kamienica, nazwa brzmiała... maragat mam cudowne wspomnienia z Kamienicy.. :) (1) Przychodziłam tu kiedyś z kimś bardzo dla mnie ważnym.. cóż.. ;) klimat... A. SWIETNY LOKAL (1) POLECAM TEN LOKAL JEDZENIE SUPER!!!OBSLUGA SYMPATYCZNA TRZEBA ISC SAMEMU SIE... MIREK mariacka (1) Niestety ceny sa zbyt wysokie jak na przecietne jedzenie i tak niemila... zuza