bardzo dobre wykonanie! (2) Samochód stary, do prostowania/malowania był cały bok. Wszystko świetnie... Maciej 100% Profesjonalizmu!! (2) Nie będę się tu rozwodził.. Zadrapany błotnik w Toyocie....rewelacyjny... Marcin Solidność i fachowość (2) Polecam ten warsztat wszystkim niezdecydowanym. Fachowa obsługa, świetnie... Wojtek
Polecam (2) Samochód oddałem po drobnej kolizji we wtorek a już w piątek był do odbioru.... Krzysztof Opel Vectra (4) Witam serdecznie!!! Z wielką przyjemnością polecam usługi Auto Serwisu. Miło... Zdzisław Polecam (2) Z czystym sumieniem polecam ten warsztat. Oddałem auto zarysowane a odebrałem... Krzysiek uczciwy i solidny warsztat (2) Pan Wojtek to bardzo uczciwy i solidny czlowiek. Rzadko sie spotyka takich... Piotr Danielak Mazda (2) Witam, z pełną szczerością, mogę polecić ten warsztat. Miałem do lakierowania... Bartek Alfa 146 (2) Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z szefem. Polecam wszystkim... Kamil SKODA FABIA (2) Witam Serdecznie! Jest to moja druga wizyta w Serwisie "CAR" i mogę szczerze... Marcin VW Golf 4 (2) Witam. Co tu dużo mówić... pełen profesjonalizm! Ludzie w tym warsztacie... Marcin POLECAM (2) Witam! zanim oddałem samochód w ręce ekipy Auto Service ~CAR~ Czajkowski,... Krystian Seat Cordoba (2) Świetny kontakt, świetna robota, rewelacyjnie dobrany kolor oraz spasowanie... Aneta Bardzo profesjonalnie (2) Jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych przez Auto Service CAR... Karolina Polecam (2) szybka i fachowa obsługa. gorąco polecam. Robert Rzeppa Dobry w swoim fachu (2) Witam, to już kolejny raz kiedy Pan Czajkowski odwalił dobrą robotę. Bardzo... łukasz POLECAM (2) Montowali mi spojler na tylną klapę w mazdzie 323f, zrobili to naprawdę... Adam Polecam (2) oddalem do przelakierowania mercedesa c200 z 1998r . W zakres uslugi... bronek_27 profesjonalizm (3) Witam Z czystym sumieniem POLECAM.Po stłuczce dostałem auto zastępcze za... Paweł K Polecam ! (2) Do naprawy miałem próg, tylne drzwi i dwa zderzaki. Usługa wykonana terminowo... Peugeot 307