Aleksander - ocena (2) Polecam firmę serdecznie. Korzystałem z usług firmy już kilka razy i zawsze... Aleksander Pszczółka Maja - ocena (2) Jestem bardzo usatysfakcjonowana z usług blacharsko-lakierniczych firmy AUTO... Pszczółka Maja Żółty rajdowca - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z usług blacharsko-lakierniczych Auto Service-Car-... Żółty rajdowca
Ryszard Śliwiński - ocena (2) Bardzo sumienny i uczciwy warsztat . Polecam gorąco. Ryszard Śliwiński Marta - ocena (2) Oddaje swoje auto regularnie od 3 lat na problemy małe i duże . Wszystko na... Marta Stanisław Citroen c3 Picasso - ocena (2) warsztat godny polecenia. Fachowa obsługa i pomoc w załatwieniu sprawy... Stanisław Citroen c3 Picasso Zenon - ocena (2) Fachowi, kompetentni. Jestem ich klientem od około 10 lat. Bardzo polecam. Zenon wojciech - opinia (2) Szczegółowe oględziny, rzetelne doradztwo przed usługą oraz terminowe i... wojciech Piotr - opinia (2) Super sprawnie, Piotr Włodek - opinia (1) Są dobre fachowcy,, polecam Wysoki poziom . Włodek Włodek - opinia (1) Są dobre fachowcy,, polecam Wysoki poziom Włodek Magdalena - opinia (2) Jestem jedną z bardzo zadowolonych klientek. Uważam, że to najlepszy serwis... Magdalena Ania - opinia (2) Gorąco polecam, bardzo rzetelna firma! Świetna robota, auto dodatkowo oddane... Ania przemysław - opinia (1) super blacharnia! polecam Pana Wojtka przemysław M - opinia (2) Zdecydowanie polecam. Mój ulubiony mechanik w Trójmieście. M Inez Jasińska - opinia (2) Pan Czajkowski jest po prostu czlowiekiem , do tego b. kompetentna osoba w... Inez Jasińska Tamara Jasinski - opinia (2) *Pan Czajkowski* zdal sie jak naj bardziej jako jednorazowy czlowiek i... Tamara Jasinski Piotr - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z naprawy auta, szybko , fachowo i przystępnie... Piotr Dominika - opinia (2) Bardzo dobry warsztat. Od lat naprawiam i serwisuję auta tylko w tym miejscu.... Dominika M&M - opinia (2) Polecam gorąco ten warsztat wszystkim, którym zależy na szybkiej i prawdziwej... M&M