Grażyna - opinia (2) Byłam i na pewno wrócę. Bardzo miły i rzeczowy właściciel i mechanicy. Autko... Grażyna Grażyna - opinia (2) Bardzo miła obsługa, klimatyzacja mrozi aż miło mimo mojego kilkuletniego... Grażyna Tomek - opinia (1) Gorąco polecam, fachowa obsługa, wyjątkowe podejście do klienta - najwyższy... Tomek
Marcin - opinia (2) Rzetelność. Fachowa pomoc w załatwieniu sprawy powypadkowej. Wzorowy kontakt... Marcin Jerzy Pasiński - opinia (1) Od wielu lat naprawiam samochody u Pana Wojtka i zawsze terminowo i... Jerzy Pasiński Jimmy Chominski - opinia (2) Auto po wypadku oddałem ekipie Pana Wojtka w ręce. Mimo tego, że naprawa była... Jimmy Chominski Kazimierz (Opel Corsa) - opinia (2) Oddałem samochód do lakierowania zderzaka. Bardzo szybka, fachowa, solidna... Kazimierz (Opel Corsa) Krzysztof (Golf V) - opinia (1) Korzystałem z Warsztatu dwukrotnie - obsługa szybka, konkretna i na... Krzysztof (Golf V) Piotr(Clio) - opinia (2) W Auto Service Car Czajkowski korzystałem już kilka razy z usług... Piotr(Clio) Ola - opinia (2) Świetny warsztat, bardzo miła obsługa i wysoka jakość oferowanych usług. Po... Ola Marian Włodarski - opinia (1) Bardzo dobry warsztat i bardzo sympatyczna obsługa, polecam innym... Marian Włodarski Patryk - opinia (2) Świetny warsztat, szybko zrealizowana usługa na miejscu, przemiła atmosfera.... Patryk slawek - opinia (2) Bezproblemowa naprawa z OC, wszystko szybko i bardzo sprawnie, samochód... slawek Polecam! (2) Błyskawicznie wykonana usługa , przemili pracownicy, szybkie zdiagnozowano... Patryk Rewelacyjna robota!! (2) Super wykonana robota lakiernicza. Zderzak polakierowany w 4 godziny. Nie... Kierowca Opla Astry Ford Focus Mk2 (2) Solidna i fachowa usługa. Dobry kontakt z szefem. Zderzak wygląda jak nowy.... Rafał Podziękowania (2) Super obsługa. Konkretnie, miło i solidnie. Szef jest bardzo miły i uczciwy... Jerzy Polecam warsztat na stałe (1) Polecam warsztat, samochód toyota corolla po stłuczce lepszy od nowego. Warto... Joanna Tak dobrą i uczciwą robotę trzeba pochwalić :) (2) Koszmar kierowcy stał się moim udziałem :( znaczy uszczelka pod głowicą... Kaśka polecam (2) wgnieciony zderzak audi 6, jestesmy bardzo zadowoleni dobra robota fachowo i... dariusz