Polecam wszystkim ten zakład naprawdę dobra robota (1) Oddałem samochód Audi A4 kombi do polakierowania dwa elementy ,robota... Maciej Sz Rewelacja - KLIMA (2) Najlepsza obsługa z jaką się spotkaliśmy, pełen profesjonalizm!!! Bardzo... hyundai Alfa 159 zadowolony klient / warto. (2) Miałem do malowania maskę,cieniowanie błotników,i spasowanie przodu.Wszystko... Tomek
Seat cordoba (1) W seacie miałem wyciek płynu chłodniczego w kilku miejscach .Chłopaki... Zadowolony klient Super zakład (2) To była moja pierwsza wizyta, ale już wiem, że pochlebne opinie były jak... Paweł Guzik Zawsze spoko (2) polecam każdemu, kto potrzebuje mieć zrobione auto porządnie i bez częstych... Aneta vw touran 2010 (2) Konkretny właściciel - określił konkretnie co jest do naprawy - zostały... Piotr Dobra robota! (2) Gruntowna diagnostyka i przygotowanie do okresowego przeglądu technicznego... Alek Warsztat godny polecenia! (1) Miałem do zlikwidowania szkodę po kolizji. W zasadzie do wymiany nadawał się... PA Dobra robota. (2) Pełen profesjonalizm. Polecam warsztat. Paweł D. Ford Focus C-max lata jak strzała (2) W swojej karierze nie spotkałem jeszcze takiego warsztatu jak ten - bardzo... Michał Naprawa stacyjki i kilku innych drobiazgów (1) Wizyta auta w warsztacie przebiegła niemal że na poczekaniu, zrobiono... Sebastian Bmw 5 f10 (1) Lakierowanie kilku otarc - blotnika, zderzaka, nadkola. Naprawa wykonana... Maciej Mondeo - reanimacja złomka (1) Kupiłem samochód z paroma rzeczami do naprawy, tu trafiłem po opiniach.... Witek Lakierowanie blotnika (1) Witam niedługo temu lakierowany został blontnik w moim samochodzie. Z koloru... Bmw3 Lakier jak z fabryki (1) Oddałem auto na naprawę wgniotu i przerysowania na progu i drzwiach. Bez... Michał_V40 wymiana zderzaka przedniego i lakierowanie w audi a4 b7 (2) Wykonanie perfekcyjne, miła obsługa. Szóstki w opinii jak najbardziej... wujek Franek Omega (2) Naprawiałem u Pana Czajkowskiego swoją leciwą Omegę. Bardzo profesjonalne... Andrzej Przygoda z polonezem (2) Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Właściciel dokłada wszelkich... Paulina Najlepszy warsztat samochodowy w Gdyni (2) Naprawa bardzo szybka i tania, polecam wszystkim. Dominik