polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!! (1) Warsztat znalazłam przez internet, bo szukałam warsztatu, który oferuje... Janina Wielgoszyńska Dobre ceny dla klienta za najlepszą jakość i obsługę (1) Korzystam z pomocy całego zespołu z właścicielem warsztatu na czele... Kwiatek Warsztat na stałe (1) Polecam wszystkim, którzy chcą mieć szybko i solidnie zrobioną naprawę i... Magda
Polecam (2) Jestem klientką od lat. Nigdy nie ma kręcenia nosem, że się przyjechało. Ci... Ewa Opel (1) Sprawnie przeprowadzona naprawa "wgniotki" i lakierowania, kolor lakieru bez... ania Jak zwykle kawał dobrej roboty! (1) To już kolejny raz, kiedy odbieram z tego warsztatu nowe auto po kolejnej... Kaśka Opel Astra 2 (1) Kontakt który warto mieć w telefonie. Nic dodać nic ująć, jak zwykle wszystko... Sebastian Właścicielka Mikry (2) Polecam wszystkim usługi w tym super warsztacie. Szybka i solidna diagnoza,... Wanda Naprawde godni polecenia (1) Moj stary mercedes mial pare drobnych usterek , blyskawiczna diagnoza, mila... ArekDK Audi Q7 (1) Profesjonalne podejscie do klijenta ,natychmiastowe znalezienie przyczyn... irek Naprawa zderzaka w toyocie yaris (1) Polecam wszystkim usługi w tym warsztacie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.... Sławek Naprawa po stłuczce Peugeot 508 (1) Takiego profesjonalizmu się nie spodziewałem. Ludzkie podejście do klienta,... Marek gorąco polecam (2) Samochód naprawiony szybko i profesjonalnie, po stłuczce nie było śladu. Patryk warsztat godny polecenia (3) 10.11.2016 tuż przed zamknięciem warsztatu pojawiłam się ja, z moim skromnym... zuza na razie OK (1) od roku ponad jeżdżę i przyznam, że jest dobrze. czasami ceny są wg mnie za... Zu Mega polecam ten warsztat, fachowa robota (1) Podjechałem z Dacią, w sumie nie były to jakieś poważne szkody, ale zostało... Wiktor Polecam! (1) Prace blacharskie i lakiernicze uszkodzonego nadkola w BMW Compact zostały... A.L. holowano przez assistance (1) Uszkodzone auto (assistance avivy) holowano mi z Helu, do zaprzyjaźnionego... mac polerowanie reflektorów przednich (1) Jestem Bardzo mile zaskoczony jakością wykonania. Naprawdę rewelacja,... kierowca Peugeot 307 Ibiza (1) Usluga: wymiana dwoch przednich blotnikow i naprawa progu z malowaniem. Jak... Piotrek