ford focus (2) nie życzę nikomu stłuczki ale jak już się coś stanie to z czystym sumieniem... Paweł 100% satysfakcji (2) posiadam 2 letnia skode fabie. serwisuje ja u Plichty.mialem wypadek i... wladyslaw Jeszcze raz polecam! (2) Druga robota w tym warsztacie i drugi raz jestem zadowolony. :) Polecam... Wadim
goraco polecam (2) warsztat profesjonalny,usluga wykonana na wysokim poziomie. auto zastepcze na... gosia Polecam (2) Z czystym sercem mogę polecić warsztat do wszelkich napraw... Marek P. POMALOWANY ZDERZAK W MERCEDESIE CL 600 (2) PAN WOJTEK JEST PRAWDZIWYM FACHOWCEM,POMALOWANY ZDERZAK NA 100% ,SERWIS... zuza Polecam. (2) Jeden z nielicznych warsztatów, z których korzystałem do tej pory gdzie... Rafał M. omega (2) Jak najbardziej polecam, właściciel konkretny, zna się w tym temacie, bardzo... Przemek Serwis godny polecenia! (2) Doświadczona kadra, z którą przez cały okres serwisowania miałem doskonały... Radek Świetna fachowa pomoc (2) Witam! Przyjechałem do warsztatu z wydawało by się dużym problemem. Po... Grzegorz M Profesjonalnie (2) Auto wymagało drobnych poprawek lakierniczych , wszystko zostało zrobione... Golf III Profesjonalnie i dokładnie (2) Dzisiaj odebrałem moją octavię. Samochód wymagał kilku drobnych poprawek... Obroos Druga naprawa - drugi sukces :-) (2) Profesjonalne podejście i super kontakt. Priorytetem jest zadowolenie... Robert Perfekt !!! (2) Powoli traciłem nadzieje,ze w usługach sa jeszcze uczciwe firmy,lecz po... VW Touareg Peugeot Partner (2) Na początku trochę niedowierzałem w oceny innych użytkowników (prawie same... Paweł Peugeot Partner polecam (2) Jestem bardzo zadowolona z usługi, terminu wykonania i jakości. Na czas... Irena Zadrożna Szczerze polecam! (2) Witam serdecznie, Polecam wszystkim usługi blacharsko-lakiernicze w tym... Maciej !!!! POLECAM !!!!!! (2) Zlecenie wykonane perfekcyjnie, malowane część zderzaka oraz część bagażnika... Michał A4 CABRIO WYLAKIEROWNE PO NIEMIECKU!!!! (2) Witam, dotychczas korzystalem tylko i wylacznie z najlepszych serwisow w... Zadowolony klient z Rumii Ford Mondeo (1) Polecam wszystkim ten warsztat. Naprawdę fachowo wykonana usługa... Leszek P.