Polecam !!!!!! (2) Trafiłam do Auto Service CAR dzięki portalowi Trójmiasto, tak dużo... Małgosia /Skoda Fabia Full profeska (2) Lepiej trudno trafić. Miałem duży problem z zawieszeniem w drodze na wakacje... tomek Mariusz - opinia (2) Bardzo Polecam naprawa wykonana profesjonalnie zarówno od strony blacharskiej... Mariusz
Gorąco plecam ! (2) Po zderzeniu stanąłem przed dylematem, do kogo zwrócić się z moim problemem.... Henryk B. Citroen C4 (2) Warsztat godny polecenia. Oddałam auto zarysowane a odebrałem zrobione jak... JOANNA Najlepszy warsztat. Polecam !!! (2) Jestem z Przemyśla, a swoje Audi A6 rozbiłem wracając z rodziną z nad morza... Tomasz Swietna obsluga (2) Bylysmy z kolezanka w zakladzie w piatek. szybka obsluga. Pan Wojtek jest... Mal Jak najbardziej polecam (2) Zdecydowanie polecam Dziś odebraliśmy czarnego forda fiestę i jesteśy bardzo... Basia skoda fabia - opinia (2) polecam serdecznie szybka, profesjonalna i miła obsługa. Naprawdę godna... skoda fabia Pełen profesjonalizm (2) Firmę tą znalazłem dzięki temu portalowi, uwagę przykuły bardzo wysokie oceny... Michał Polecam! (2) Mimo, ze przyjechałam z innym problemem niż lakierniczy i bez męskiej obstawy... Magda Polecam wszystkim! (2) Witam, oddałem do naprawy blacharskiej oraz lakierniczej auto marki Honda... Kuba Solidnie i uczciwie. Zdecydowanie polecam! (2) Warsztat wyszukałam na portalu trojmiasto.pl. Moją uwagę przykuło dużo... Marta TOYOTA COROLLA E12 (2) Do serwisu trafiłem dzięki opiniom na portalu trómiasto.pl. Miałem do... Tomek SOLIDNIE SKUTECZNIE I MILO (2) Witam, mialam okazje wspolpracowac z FIRMA i przekonac sie o jej rzetelnosci... Paulina Polecam z czystym sumieniem (2) Oddaliśmy do naprawy blacharskiej auto nie pierwszej nowości a pomimo to... Stanisław i Barbara Gorąco POLECAM! (2) O zakładzie dowiedziałem się z portalu trojmiasto.pl, duża ilość pozytywnych... Przemek, srebrny 607 Wszystko tak jak trzeba. (2) Pana Wojtka i jego zakład polecam z czystym sumieniem, wszystko odbyło się... Fan Mitsubishi. POLECAM (2) Gorąco polecam zakład. Fachowa obsługa, przystępna cena i najważniejsza... Marcin J. Pełen profesjonalizm (2) Przed zimą chciałem zlikwidować kilka ognisk rdzy - o warsztacie usłyszałem... Mateusz