Adam - opinia (2) Zostawiłem auto pod drzewem, a po kilku godzinach dach i maska były całe w... Adam Anna - opinia (1) Polecam usługę detailingową pana Kacpra. Odstawiliśmy auto na mycie i... Anna Adam - opinia (1) Polecam. Profesjonalistą! Wysoka jakość! Adam
Tomasz - opinia (1) Miałem okazje korzystać z kilku firm Auto detailingowych i muszę przyznać ,że... Tomasz zadowolony klient - opinia (1) Nie ma lepszego od carsperskiego! Najlepsza jakość i przyzwoite ceny.... zadowolony klient Michał - opinia (1) Znam myjnie od początku jak zaczęła działać w Przejazdowe ponad 2,5 roku... Michał Magda Reinke - opinia (1) Bardzo polecam Kacpra! Oddałam kolejne auto do czyszczenia i efekt jakbym... Magda Reinke Magda Reinke - opinia (1) Bardzo polecam Kacpra! Oddałam kolejne auto do czyszczenia i efekt jakbym... Magda Reinke Leszek Lew - opinia (1) Bardzo fachowe podejscie do klienta. Doskonale wykonana usługa . Terminowo i... Leszek Lew Jarek - opinia (1) Ja ze swojej strony polecam zakład i Kacpra. Umówienie się na wizytę jest... Jarek Mateusz - opinia (1) Bardzo polecam usługi tego studia detailingowego. Pan Kacper przygotował mój... Mateusz Ania - opinia (1) Polecam!Profesjonalna obsługa!Tapicerka dostała nowe życie :) Rzeczy... Ania Piotr - opinia (1) Zajeb***a robota,chłopaki stanęli na wysokości zadania. Auto oddałem lekko... Piotr Beata - opinia (1) Wszystko zostało wyprane, wyczyszczone plastiki, wyczyszczona skóra, mycie,... Beata Tomek - opinia (1) Bardzo dobra usługa. Powłoka ceramiczna świetnie zabezpiecza auto,... Tomek Diana - opinia (1) Jestem kobietą, więc uczciwie powiem, że nie za bardzo znam się na... Diana ANIA - opinia (1) Suuuperrrr!!!!! Właśnie odebrałam swoją Optimke. Jestem zachwycona auto... ANIA Patryk - opinia (1) Mega polecam ! Auto wypucowane bardzo ładnie z zewnątrz i w środku do tego... Patryk AD - opinia (1) Polecam usługi w Carspersky Detailing! Wszystko zrobione tak jak chciałem AD Beata - opinia (1) Auto jak nowe. Śliczne pachnące dokładnie odkurzone i wyprane wnętrze łącznie... Beata