Róża - ocena (2) Jestem mile zaskoczona bardzo miłą i profesjonalną obsługą podczas zakupu... Róża Alicja - ocena (2) Dzisiaj tj 24.06.2024 r. odebraliśmy z salonu Toyotę Yaris Cross Hybrid.... Alicja Grzegorz Kubicki - ocena (2) Bardzo profesjonalna i miła obsługa prze p.Bartosza. Bardzo dobry kontakt... Grzegorz Kubicki
dariusz - ocena (2) Pan bartosz praszczk i Pani agata , profesjonaliści super dariusz Daniel - opinia (1) Profesjonalne usługi polecam .Daniel Daniel Andrzej Zajkowski - opinia (2) Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa przez p. Darię. Andrzej Zajkowski Z czystym sercem mogę polecić, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony obsługą. (1) Bezproblemowa, przyjazna, ugodowa, otwarta na klienta, jego prośby i... Qbic Naprawa serwisowa toyota rav4 (1) Najlepszy serwis na Pomorzu . Usterkę z komputerem wykryli w pare chwil inny... Marek Polecam współpracę z firmą Toyota Carter Gdańsk (1) Dzięki profesjonalnej i kompetentnej obsłudze wybór i zakup auta odbyły się... Magdalena Ostrzeżenie (3) Przegląd auta po okresie gwarancji przed sprzedażą (Yaris, 5 lat, kupiony w... Zawodowy kierowca z kilkunastole Wideorejestrator (2) W dniu wczorajszym zamontowano mi w wideorejestrator z dwiema kamerami .... LUKASZ Sprzedaz nowe auta (1) A ja kupiłem RAV4 Hybryd u Pani Darii która jest przemiłą osobą i od razu... G.L. Drogi Serwis (2) Nie polecam gdyż przy wymianę podzespołu na gwarancji(na ich koszt)... Jan Super serwis (2) Serwisuję swoje toyoty w tym serwisie już 12 lat Fachowa obsługa i rzetelna... Krzysztof Dobra i fachowa obsługa (3) Polecam salon Toyoty Carter, ruch w nim duży, klientów czekających również,... Agata Nie polecam! Masakra! (1) Niekompetentna pracownica próbowała wcisnąć mi do wymiany części za 11 tys zł... Krzysztof Czester - opinia (6) Chciałbym przestrzec przed serwisem Toyoty Carter w Gdańsku. Od ostatniej... Czester REWELACJA (1) Swietna obsluga i przystepne ceny za tak rewelacyjne jakość usług! Thera REWELACJA (2) Toyota Corolla Verso 2005 Pewien mechanik niefortunnie odkrecil swiece, a... Kuba krzysztof - opinia (1) Bardzo dobra obsługa , dogodny oraz szybki termin realizacji napraw,... krzysztof