Kot Edward (1) Jestem tatą dwóch super małych facetów. Obydwaj chodzili do Kota Edwarda.... Mariusz Super półkolonie (1) Moje dziecko spędziło 3 FANTASTYCZNE tygodnie na półkoloniach w Centrum... Gosia Niestety (1) Po zapewnieniach Pani właścicielki o ofercie itp szybko podpisaliśmy umowę bo... Marek
słabo (1) Przedszkole wygląda ok, nowe i przyjemne. Ale kontakt z paniami... Michał Emilia Link - Dratkowska - opinia (1) doskonała współpraca między przedszkolem, a domem; niezwykle kompetentna i... Emilia Link - Dratkowska U Kota Edwarda jest jak u mamy (1) Korzystałam z przedszkola i centrum zabaw przez kilka lat i gdybym miała... Ola Fantastyczne miejsce! (2) Sobotnie zajęcia adaptycje dla maluszków (od około1,5rż) pokazały, że w Kocie... kw Kot Edward (1) Przedszkole Kota Edwarda polecam z dużym spokojem każdemu rodzicowi który... RC Uśmiechnięte dziecko – szczęśliwi rodzice :-) (1) Polecam Przedszkole Kota Edwarda! Jestem mamą 2,5 letniego chłopca, który od... Magda Wspaniały start dla Dziecka! (1) Przedszkole Kota Edwarda to doskonałe miejsce dla Dziecka - Panie opiekują... Ania Wspaniałe przedszkole! (1) Takie przedszkole to cudowny i ciepły etap w życiu naszego dziecka. Dziecko... M Ciepła i przyjazna atmosfera (1) Indywidualne podejście do dzieci, Optymistyczne nastawienie pań, Ciekawe... Ola Super przedszkole (1) Moja córka ma 2 lata i 5 miesięcy, bardzo szybko zaadaptowała się w... Beata Wierzba Kot Edward :) (1) Ja będę powtarzać cały czas do skutku, rzadkość w przedszkolach, to co W... Mama Zuzi Jak najbliżej Kota Edwarda (2) Nie będę komentować artykułu negatywnego wobec przedszkola Kota... Aleksandra Na piątkę z plusem (1) Synek chodzi do przedszkola już drugi rok i nie mogliśmy wymarzyć sobie... AJ Nie masz co zrobić z dzieckiem w wakacje- idź do Kota Edwarda! (1) Szczerze polecam! Moje dwie córki korzystały z oferty wakacyjnego przedszkola... Gosiak Podziękowania (1) Jak wszyscy wiemy, najważniejsza jest opieka. A ta w Kocie Edwardzie jest... TMK Ostatni dzień... (1) Z bólem serca żegnamy sie z Kotem Edwardem. Starsza córa spędziła tam cudowne... AB Jestem zakochana w Edwardzie!!!!!! (1) Już kolejny rok moje dziecko chodzi do przedszkola Kota Edwarda i do zerówki... Ola