nie nie nie (6) zamawiając jedzenie(nie pizze) w pon o godzinie ok 16...czekać można prawie... RaV Najlepsza restauracja na świecie :) (1) Może okres jest oczekiwań na dania długi, ale dlatego, że wszystko robią na... Sheli ohydna pizza mafijna!!! (3) nie polecam! jest ohydna! ocieka tłuszczem tak, że podczas jedzenia cieknie... j.k.
Magda - opinia (1) Byłam dziś na rodzinnym obiadku w Chatce. Z czystym sumieniem mogę polecić... Magda Slabo (1) Porcje male, oszczedzaja na skladnikach, bardzo dlugi czas oczekiwania na... Adi Absolutna rewelacja! (1) To pierwsza nasza próba jedzonka z tego lokalu (na Chełmie panuje spora... Aga&Michał Polecam (1) Miła obsługa, dobre i różnorodne jedzenie i przystepne ceny sprawiają że... Karolina miła obsługa, pyszne jedzenie (1) Z racji tego, że jestem stałą klientką w końcu muszę wystawić komentarz! Dla... stały klient izabela - opinia (1) Bardzo brzydki wystrój , a właściwie to brak wystroju . Obsługa z naciąganym... izabela Odradzam ,omijajcie szkoda pieniążków (1) Dziś skorzystałam z usługi zamówiliśy pizzę i obiad.Niestety jakość tych... mała polecam (1) ogolnie jest ok, wystroj nie zacheca, ale co zrobic? Glowna salka ok, maja... ja Agata - opinia (2) Dziś wraz ze znajomymi zamówiliśmy dużą pizze.Pizza ogólnie nie zachwyciła... Agata POLECAM ,ALE............ (3) WYBRAŁAM TEN LOKAL NA UROCZYSTOŚĆ RODZINNĄ.JEDZENIE SMACZNE,OBSŁUGA MIŁA... OLA Polecam (1) Do Chatki wybraliśmy się po dłuuugim czasie. Kiedyś byliśmy tu stałymi... Ala !!!!!NIE POLECAM NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE!!!!! (2) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE. NIEDAWNO KORZYSTALIŚMY Z... GOŚĆ Sympatycznie (1) Byłem z dziewczyną ostatnio w tej restauracyjce powiem że naprawde fajne... Czarek Zostałem oszukany, nie polecam. (1) Witam, korzystałem z usług Chatki kilkakrotnie, zawsze w lokalu. Mimo że ani... Wojtek Brzęk ola - opinia (1) jedzenie bardzo dobre no ale obsługa fatalna nie polecam na większe imprezy ola Miło i z klimatem... (1) Od czasu do czasu bywam ze znajomymi w zacisznej i sympatycznej Chatce i... DAWID suuuper!!! (1) czesto tam chodze z mezem i zawsze bylismy zadowoleni zarowno z obslugi jak i... doris