do Hokeja (1) "jak nie stać na 5 gwiazdkowy to idź pan do 2 gwiazdkowego" dla mnie właśnie... sebkovitz Re: UWAGA!!! (1) Ciekawe jaki to był dzień tygodnia? Zapewne sobota lub niedziela? W dni... becouse jedzonko (1) Byłam w Chatce Smaku ze trzy razy i jestem pewna, że nigdzie nie jadłam... Kasia
UWAGA!!! (1) Nie polecam dostaw do domu.. dwie godziny i nic, po interwencji pozwolono... Niezadowolony klieny obsługa (1) jedzenie w knajpie bardzo dobre,jedynie obsługa beznadziejna.Byłem co prawda... Marek mniam (1) polecam ta restauraje wszystkim, ktorzy lubia jesc przede wszystkim smacznie... Krzysztof bez wzlotów (1) zdecydowanie, jak w tytule. W poniedziałek o 15.00 nie było większości dań,... jaja polecam (1) bardzo sie ciesze, ze w koncu na Oruni jest gdzie pojsc zjesc w milej... Ania Pan Dowozik - opinia (1) Bardzo ładna restauracja. Kelnerki sympatyczne, kierowca bardzo kulturalny i... Pan Dowozik Kasia :) - opinia (1) Ja umówiłam się z obsługą w taki sposób że zamawiam zawsze w godzinach kiedy... Kasia :) urodziny (1) pisze ponieważ robiłem urodziny w Chatce i w związku z tym chciałem... Chris Chatka smaku (1) Lokal bardzo ładnie urządzony. Jedzenie świetne, jednak niestety... jp dla hokeja (1) Hokej-czy ty jadles juz w dobrej restauracji?Bylem w Chatce na przyjeciu... Cezary Najsmaczniejsza pizza! (1) Nie wiem jak wygląda lokal, bo korzystam z dostawy do domu. REWELACJNA pizza,... Aneta do AUTORA JG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) "szanowny" Panie Gdynianinie ... od razu sprostuje że nie jestem osobą z... Hokej Częsty bywalec (1) Knajpka rewelacja, fajny klimat, dla mnie zrobiona ciut na hiszpańsko... Jacinto 21 naprawde ok (1) Dobra restauracja smaczne jedzenie nawet w miarę sympatyczna obsługa fajny... Góral :D Super (1) Restauracja jest bardzo ładna a najbardziej podobał mi się jej wystruj jest... Asia zadowolony (1) wreszcie powstala na miom osiedlu restauracja z prawdziwego zdarzenia gdzie... chris co z obsługą klienta ?:( (1) Trzeba przyznac, ze pomimo cen (ceny są na poziomie gdyńskiej knajpy La vita... jg