Komunikat skierowany do dziewczyn szukających pracy jako kelnerka. Nie dajcie się nabrać! Restauracja Chatka dobrego smaku (1) Komunikat skierowany do dziewczyn szukających pracy jako kelnerka. Nie dajcie... Komunikat skierowany do dziewczy Polecam! (1) Nie byłam od wakacji. Zmiana na lepsze. Panie obsługujące - bardzo miłe,... A.B. stanowczo odradzam (1) bylismy w restauracji we dwoje zeby uczcic rocznice naszego spotkania. Do... agness
ZDECYDOWANIE SIĘ POPRAWIŁO (1) Chatkę odwiedzałem kilkakrotnie i jakość potraw i obsługa kelnerek niestety... Tomek Monika - opinia (2) Jeszcze nigdy nie czekałam u nich krócej jak 40 min na dostawę :(!! Mimo to... Monika Nie polecam (3) Zamowilem z zona pizze i danie obiadowe. Czekalismy ponad godzine. pizza byla... Daniel Polecam (1) Korzystałem kilkakrotnie z usług chatki i jestem bardzo zadowolony. Obsługa... Smakosz gdyby nie ta obsługa.. (1) Byl czas kiedy Chatke odwiedzalam bardzo regularnie, nawet kilka razy w... stala bywalczyni Jak w rodzinnej chatce ! (1) Byłem w dniu gdy odbywały się 3 imprezy.Konsumowałem pod namiotem.Dzień... mirgiz CZEJEN - opinia (1) Korzystałem z usług ChDS dwa razy i dwukrotnie słabiutko z jedzeniem. Nie... CZEJEN Napewno tam już nic nie zoorganizuje (1) Wybraliśmy ten lokal na imprezę pokomunijną prawie rok wcześniej.CZasami... HYDROBOY ... (1) Kiedy przyszliśmy obsługa nawet nie odpowiedziała na przywitanie...Po menu... Damian Odradzam. (1) W ostatni weekend korzystaliśmy z usług Restauracji ChDS, przy okazji imprezy... Niezadowolona Niestety totalnie się zepsuło (1) Po za tym że ceny poszły strasznie w górę to i jedzenie się zepsuło.... Ania ech, szkoda słów (1) odradzam chodzenia w poniedziałki poniewaz nie ma polowy dan z karty! a... pyzia bywalec - opinia (1) Jedzonko bardzo dobre, obsługa sympatyczna.... bywalec 4 miesiące temu było dużo lepiej (1) Kilka miesięcy temu było dużo lepiej po pierwsze obsługa która była milsza po... kimi Gareth - opinia (1) Nie pamietam jak jest z realizacja zamówień telefonicznych bo dość dawno to... Gareth Polecam (1) Porostu super jak raz posmakujesz pizzy to będziesz zamawiał tylko tam kimi Chatka niedobrego smaku (1) Po dziesieszym obiedzie moja rodzina i ja jestesmy zawiedzeni. Obiadki tak... piter