Chwila Moment

Restauracje Cukiernie i piekarnie

Gdynia, Świętojańska 30

M - opinia (1) Obsługa psuje całe wrażenie. Dziewczyny, trochę wigoru, nie może być tak ze... M Ania - opinia (1) Szłam z pozytywnym nastawianiem, bardzo się rozczarowałam po pierwsze cenami... Ania Natalia - opinia (1) Bardzo polecam, syte i smaczne śniadania dla dorosłych i dzieci Natalia
Z sentymentu... (1) Z sentymentu chodzę w to miejsce, bo je lubię. Kojarzy mi się z zapachem... Aga Przepysznie !!! (1) Super klimat , pyszne jedzenie i sympatyczna obsłyga nic dodać nić ując .... Leon złe zmiany (1) To był świetny lokal.Do czerwca 2016.Kelner był mega profesjonalny i... Ada Brawo! (1) Wspaniałe konfit z uda kaczki! Wspaniale zbilansowane smaki, doskonały... Magi Czas oczekiwania na kanapkę - ponad 40 (1) Czekam tutaj w Moment nie pierwszy raz na wydanie kanapki juz ponad 40 minut.... Michał Przepyszny chleb z czarnuszką (1) Przepyszny chleb z czarnuszką do kupienia na miejscu. Uwielbiam:) Dobre... Agata słabo (1) Miało być rodzinnie, niedzielnie... opiekunka do dzieci rzeczywiście... eve Sympatycznie i smacznie (1) Byliśmy dzisiaj w 6 osób. Bardzo miła kelnerka, notabene nic nie zapisywała i... Macias NIE POLECAM (1) Ani na CHWILE ani na MOMENT tam juz nie wstapie!!Knajpka nastawiona na... niezadowolona Wspaniale miejsce na pustyni Gdyni (1) Wpadlysmy tu, gdyz nic na calej dlugosci Swietoj nie bylo otwarte.... Malvina Fuujj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Nie polecam, bylismy ze znajomymi cos zjesc i wszystkie dania jakie zesmy... klient Dobry starter! (1) Polecam. Jedno z lepszych śniadań poza domem :) I fajna niekrępująca atmosfera. lilu Obsługa..... (1) Wybrałem się tam 3 raz (do trzech razy sztuka) to była ostatnia moja wizyta... Krzysztof Niesmaczne jedzenie (1) Zamówiłyśmy z koleżanką dorsza, w karcie pięknie opisane danie, gdy został... Dorota Zawiedziona (1) Dziś byłam z chłopakiem drugi i ostatni raz na śniadaniu w "Chwili".... Madia MASAKRA!!! (2) PO PROSTU MASAKRA DANIA ZIMNE NIE SMACZNE A DO TEGO KUCHNIA OTWARTA GDZIE BYŁ... Radzio głodna weszłam i glodna wyszłam (1) zamówiłam jako danie główne sałatkę z łososiem,a otrzymałam maleńką porcyjkę... Lilka