Beata B - opinia (1) Bardzo miła obsługa, szczególnie Pani Marta, czysto i przyjemnie. Beata B Dorota - opinia (1) Bardzo polecam dr Igora Michajłowskiego. Nie miałam może poważnego problemu... Dorota Bardzo miły personel (1) Serdecznie polecam clinice dermatologice i doktora Michajłowskiego. Lekarz,... natalia
Nie polecam (1) Pierwsza wizyta przebiegła w porządku, natomiast na kolejnych czułam się jak... Patrycja Kałużna Najlepszy Dermatolog (1) U Dr. Igora leczę się od 3 lat, bezbłędnie postawił diagnozę, błyskawicznie... Marcin C. Kurzajki wyleczone krioterapią (1) Byłam u dr Michajłowskiego na usuwaniu kurzajek i... wszystko poszło jak z... AgnieszkaS90 Polecam (1) Pełen profesjonalizm i fachowość . Ja osobiście korzystałam z porady u... Agnieszka Wiem, ze jestem w dobrych rekach... (2) Po ponad 8 miesiacach nieskutecznego leczenia sie w Anglii, znalazlam klinike... Karolina najlepszy specjalista w Gdańsku (2) :) Oleksandr B. POLECAM!!! (3) Byłam u Pana Doktora Michajłowskiego z Synem (poprzednia wizyta u innego... Sylwia Pomógł - dzięki! (2) Problem intymny więc nie będę się rozpisywał co i jak. Ważne, że udało się... Michał Niestety zrobiła się fabryka ... (1) Dr Michajłowski miły i rzeczow - tym bardziej załuję. Recepcja dzowniła 5... Joanna Wyleczony (1) Jestem zadowolony z efektów leczenia. Jak najbardziej polecam. Doktor... Cyprian Polecam Pana Doktora. (1) Polecam Pana doktora. Wszystko dokładnie tłumaczy. Czułam się swobodnie.... Bianka depilacja laserowa (1) Piszę dopiero teraz, bo dopiero teraz mam wyrobioną opinię o tej usłudze. Z... Dagmara Zadowolona pacjentka (1) Piszę z perspektywy zadowolonej pacjentki. Bez wchodzenia w szczegóły... Kasia Dobra diagnoza (2) Witam,po długim i nieudanym leczeniu u innego dermatologia trafiłam do pana... Ewa Zdecydowanie polecam dr Igora M. :) (2) Cudowny lekarz,profesjonalista jakich mało! Byłam u wielu specjalistów i... Ksenia Znamiona (2) Byłam u nich na oglądaniu znamion-pieprzyków. Należę do osób które muszą... Karolina Diagnoza znamion (2) Byłem u nich na diagnozie znamion. Dużo przebywam a słonku z racji... Kasia