Haneczka - ocena (1) Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Doktora. Bardzo dobrze dobrał mi leki i... Haneczka kamilaw - ocena (1) najlepszy dermatolog. wyprowadził mnie z naprawde zaawansowanego nużeńca.... kamilaw Marta SK - opinia (1) Korzystałam z leczenia u Pana dr Igora Michajłowskiego przez ostatnie 1,5... Marta SK
Krzysztof - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z wizyt i efektów leczenia - miałem kilka problemów... Krzysztof Alina N - opinia (1) Miałam silne AZS i jestem pod stałym nadzorem Pana Doktora. Jestem zadowolona... Alina N Anita Puzoń - opinia (1) Przyszlam z niewiadoma na moich rekach. Zluszczone, czerwone i do tego... Anita Puzoń ignacy - opinia (1) jestem po leczeniu grzybicy i jestem wolny od tej choroby pierwszy raz od... ignacy Kamila Z - opinia (1) Doktor bardzo kontaktowy i szybko dobrał mi leki. Prędzej nikt nie mógł mi... Kamila Z BZ - opinia (1) Polecam dr Oliwie Komorowska! Bardzo dobry specjalista w dziedzinie... BZ E. - opinia (1) Najlepszy specjalista, dr Igor jest the best E. m.wasiak - opinia (1) szybko dostalam sie na wizyte i tez leczenie przynosi efekty. polecam! m.wasiak dora - opinia (1) Dr Igor Michajowski na problem z włosami stwierdza każdemu łojotok i niestety... dora mariusz nowaczkiewicz - opinia (1) przyszedlem z dosc silnym tradzikiem ktory od jakiegos czasu mi sie... mariusz nowaczkiewicz honorata biedroń - opinia (1) lekarz przemiły i skutecznie dopatrzył się u mnie nużeńca. miałam robione... honorata biedroń Aleksandra - opinia (1) Bardzo profesjonalne i uwazne podejscie do pacjenta a przede wszystkim... Aleksandra Wdzięczna pacjentka - opinia (1) Najwyższa ocena , dr Michajłowski to wysokiej klasy specjalista ,... Wdzięczna pacjentka ja - opinia (1) Chodzę tam do dermatologów i kosmetologów od lat. Nie zamierzam zmieniać. ja Pacjentka z dzieckiem - opinia (1) Wiedzą jaką posiadają lekarze ogromną. Profesjonalizm, wiedzą i rzetelne... Pacjentka z dzieckiem Anna Wiktoria - opinia (1) Pan doktor Igor i cały personel, świetni ludzie!!!! Nawet kiedy jestem za... Anna Wiktoria Pacjentka - opinia (1) Skandal w podejsciu do klienta, dziewczyny bez wyobrazni, poziom tragiczny,... Pacjentka