Profesjonalizm i dbałość o pacjenta. (2) Bardzo profesjonalna klinika. Lecząc się u Doktora Igora Michajłowskiego... Maciej słów kilka... (2) Z pewnością nie można odmówić zasobu wiedzy w swym fachu dla dr... Sebastian Najlepszy dermatolog, którego znam. (2) Najlepszy dermatolog, którego znam. Jest bardzo sympatyczny i widać, że... Andrzej
Zadowolona (2) U Pana doktora bylam na konsultacji... na te chwilę jestem zadowolona z... Ola Słodko-gorzko (3) Jeśli chodzi o wiedzę i uprzejmość Pana Michajłowskiego to wszystko jest na... kropka Otrzymałam pomoc, bardzo dziękuję! (2) Panie Doktorze - trafiłą do Pana przez Zespół Leczenia Liszaja Twardzinowego.... Krystyna Dziękuję (2) Byłem u Pana Doktora z problemem kosmetycznym, który niestety był dla mnie... Robert Najlepszy dermatolog, którego znam. (1) Jest bardzo sympatyczny i widać, że przejmuje się swoimi pacjentami. Podczas... Andrzej NIESAMOWITY EFEKT (1) Poszłam z polecenia koleżanki , efekt po kilku dniach było widać po prostu... szczęśliwa NAJLEPSZY DERMATOLOG W CAŁYM TRÓJMIEŚCIE (1) Diagnoza trafna, jedyny dermatolog który poznał się na problemie, a byłem u... Adam polecam (1) polecam super lekarz justyna POLECAM (1) Szczerze polecam dr Michajłowskiego. Wspaniały diagnosta, SUPER podejście do... Pacjent NAJLEPSZY DOKTOR W TRÓJMIEŚCIE (1) U dr Michajłowskiego znalazłam się wraz z córką (nastolatką). Rewelacyjne... JM Najlepszy z dotychczas poznanych dermatologów! (1) Poznałam Pana Michajłowskiego w przychodni na Jeleniogórskiej, gdzie pomógł... asia polecam! (1) Pan doktor jest niesamowity dla mnie cudotwórca! Wyleczył moim córeczkom... iwonett ewa - opinia (1) Popieram opinie przede mna! Kompetencja dyskrecja i holistyczne podejscie.... ewa Napisać o dr Michajłowskim: "młody, zdolny" - to NIC nie napisać ... (1) Dr Igor Michajłowski to mądry lekarz-diagnosta, wybitnie utalentowany lekarz... Józef T Świetny lekarz (1) U dr Michajłowskiego wykonałam zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Efekty... M. Profesjonalnie i przesympatycznej atmosferze (1) Od kilku lat miałam zmianę na oku, z uwagi na lokalizację bałam się cokolwiek... Magda Profesjonalnie, rzetelnie, bezpiecznie i w miłej atmosferze (1) U dr Michajłowskiego wykonałam zabieg chirurgiczny obejmujący twarz. Wszystko... Monika