Impreza rewelacyjna (1) Wraz z grupą znajomych zawitaliśmy do Clubu 80's, tak jak nas wcześniej Pani... grupka 5 osobowa było super! (1) 23.05.09 odwiedziłam po raz pierwszy 80-kę. wybrałam się z... Iza Nieżle (1) Ogólnie niezła atmosfera barmanki niezłe a selekcjonerka no no. w tym dniu... Raflo
PIERWSZY I OSTATNI RAZ !!! (1) Najpierw kopmlentnie zdezorientowana obsluga.Po pierwszych drinkach odrazu... markus Oj,Kiepsko !!! (1) Do ,,Osiemdziesiątki '' przychodzimy bardzo często i zawsze świetnie się... Beata A mogło być tak fajnie (1) Byłem w tej knajpce dwa razy i byłem zadowolony, do ostatniego razu tzn. do... vista JEDNA WIELKA KATASTROFA!!! (1) Miałam okazję spędzić tam wczorajszy sobotni wieczór. O godz 22 było jeszcze... Aneta Nieżle (1) Byliśmy ze znajomymi w ostatnią sobotę. Było fajnie muzyka fajna no i ceny... bobo ona - opinia (1) Odwiedziłam klub ze znajomymi,ogólnie krótko i na temat..muzyka fajna pasuje... ona bardzo średni lokal (1) Czytałam Państwa opinie i także chciałam dodać swoje WIELKIE ROZCZAROWANIE... :((((( KISZKA NA MAXA ,UPCHANI jak sardynki w puszce, szkoda kasy !!!!! (1) Fatalna knajpka, ciasnota na maxa, brak miejsca do tanca , upchane ludzmi po... klient sylwester (1) P Aniu ja mam zupelnie odmienne zdanie na temat imprezy... madlin Zawiedziona (1) Spędzałam w tym klubie Sylwestra2008/2009 i Przy wyjściu zostałam oszukana... Bardzo Zawiedziona Wielki (1) Z przykrością i wściekłością stwierdzam, iż moja przygoda z tym lokalem a... Ania zszokowany (1) nie mialem pojecia ze stara osiemdziesiatka zostala tutaj... andrzej Super lokal (1) Przychodzę do 80 od jakiegoś czasu i zawsze dobrze się bawię. Muzyka w pełni... Kinga jestem w szoku!! (1) Club 80's został mi polecony przez znajomych, postanowiliśmy ze znajomymi... Łuki super imprezka (1) Wczorajsza impreza halloween była super jak zawsze wybawiłem sie na maxa... Szymon 2x50+ - opinia (1) Klimat oceniłam tak nisko,bo tworzą go w dużej mierze goście a my trafiliśmy... 2x50+ 10 zł. :) (1) do 80-ki przychodziliśmy z przyjaciółmi dosyć często.Ostatnim razem... zawiedziona