Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

http://forum.trojmiasto.pl/Co-dzis-na-obiad-czesc-29-zimowo-wiosenna-t526081,1,310.htm

Dziewczyny, oto kolejny wątek kulinarny, poprzedni był już za długi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam w ten sloneczny poniedzialek:-) ciagle czuje sie taka zmeczona, najmilej bym sobie pospala, ale przy moim synku to raczej niemozliwe. Na obiad zrazy ze schabu c.d+ kasza jeczmienna i buraczki z chrzanem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam poweekendowo:))
Super Graszko, ze założyłas nowy wątek.

U mnie w piątek była rybka, w sobotę zamówilismy sobie pizze z Telepizzy na obiado-kolacje. Dobra była. Bylam z mężem w oceanarium i jakoś nie chcialo sie nam potem gotowac. Mamy tak, ze co roku łazimy oglądać te ryby:))

W niedziele mieliśmy szaszłyki drobiowe.
Na dzisiaj gulasz z mięsa indyczego mieszanego pierś+udziec. Dodałąm troche grzybów do sosu. Pewnie wystarczy do środy, bo zrobiłam z 1,5 kgmięsa. A, że w srody/czwartki mam wychodne to specjalnie robie więcej, by nikt mi nie mruczał, ze obiadu niet:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam niedzielnie :)
Jestem w szkole, rodzinka na działce. Nie mam planów obiadowych. Może wieczorem wyciagnę Męża do Sopotu, na weekend za pół ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam was slonecznie w ten niedzielny poranek:-)
Trzeba dzisiaj ten dzien dobrze wykorzystac. Dobrze ze zrazow ze schabu zrobilam duzo, to beda na dzisiaj+ ziemniaki i ogorek kiszony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam wiosennie ;-)

wczoraj cały dzień spędziliśmy ze znajomymi na działce, był juz tez grill kiełbasy, ziemniaki pieczone (kupne) ,a także gotowe placki ziemniaczane .Uhhh własnie te pierwsze grille są najlepsze ;-) obiadu nie było, syn namówił nas wieczorem na kebaby z Adany na Morenie .

Dzisiaj ziemniaki pure i kotlety mielone z wołowiny ogórek kiszony ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Agusia, nawet najzwyklejsza kielbase z grilla bym zjadla, byle w fajnej atmosferze i towarzystwie. Juz niedlugo i u mnie trzeba bedzie o grillowaniu pomyslec.
Na obiad zrobilam dzis zrazy ze schabu, ziemniaki i sorowka z kiszonej kapusty:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

Witam w wiosennym wątku ;)

Wczoraj jedliśmy zupę jarzynową, gołąbki wyciągnięte z zamrażarki i ziemniaczki :)

Dzisiaj siedzę w szkole, reszta familii na działce. Jadę do nich za 2godz :) przyjeżdżają znajomi i grillujemy(+nakładamy folię na tunel) :) ale bez zbędnego wymyślania ;) dwa rodzaje kiełbasy, sos bbq i tzatziki :)
Na cudowanie będzie jeszcze czas ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co dziś na obiad? cz.30 - wiosenna:-)

u nas dziś ogórkowa a na deser sałatka owocowa ze śnieżką ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Grzyby! (451 odpowiedzi)

Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za długo się ładuje) :D...

Kto z was pije yerba mate? (19 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenia z yerbą?

jogurty-które lubicie, polecacie? (25 odpowiedzi)

zróbmy ranking jogurtów, które macie sprawdzone-przyzwoity, w naturalny skład, najlepiej...