Bartosz - opinia (1) Szybko,sprawnie i miło. Wymiana wyswietlacza w ciągu godzinki i do tego... Bartosz polecam (1) dobry kontakt z technikiem miły chłop szybka i sprawna naprawa .....i o to... steffan Polecam (1) Super obsługa i szybka naprawa tableta Michał
Usunięcie SIM Lock (1) Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Firma błyskawicznie poradziła... Leszek profesjonalna ekipa, fachowa naprawa, (1) Chyba najlepszy serwis pogwarancyjny z jakim się spotkałem. Pomysł na mały... Atlas Lenovo, iPhone (1) Niezwykle profesjonalny zespół, poradzą sobie z każdym problemem, miła... Ludwika IPhone 4S (1) prawidlowa diagnoza oraz szybka i skuteczna naprawa, polecam Nestor Dobry Servis telefonów komórkowych (1) Z pomocy serwisu korzystalłam już kilka razy, obsługa miła i rzeczowa, chętna... Hanna naprawa systemu (1) bardzo jestem zadowolona dziękuję serdecznie oby wiecej takich ludzi w... JOANNA WARCZAK Wizyta w serwisie (1) Kolejny raz juz skorzystalem z usługi w tym serwisie. Proces diagnozy,wyceny... Igor W całym Trójmieście nie macie Państwo konkurencji (1) To co gdzie indziej jest nie do naprawy u Was jakimś cudem działa, tyle, że... Małgorzata Hintzler Naprawa telefonu (3) Telefon oddałam do nich po zalaniu (WC ;-) ). Tego samego dnia dostałam SMS z... Monika mistrzowie swiata (1) Kolejny raz pełny profesjonalizm. Grzegorz 100% fachowcy (1) Po raz kolejny jestem zadowoloną klientką. Spece nad specami ! Ola kolejna naprawa (1) Kolejna naprawa ,którą u nich robiłem zakończona sukcesem ;-) Telefon i dane... Wojciech Szybka i darmowa usługa (1) Wybrałem się do serwisu z prostą sprawą - docięcie karty Micro SIM do Nano... Łukasz porażka (1) telefon otrzymałem w gorszym stanie niż oddałem, zamiast naprawić uszkodzili,... mandrzej Polecam (1) W ciągu 6 mc trzykrotnie naprawiałem w tym punkcie rożne modele telefonów... t Polecam (1) Świetny serwis, zawsze trafna diagnoza a nie naciąganie klienta. Mam do nich... Zbigniew Fachowa szybka mila obsługa i serwis (1) Fachowa szybka mila obsługa i serwis Nic więcej nie potrzeba klientowi Grzesiek