Mega zadowolona (1) Bylo dorze było szybko i było tanio !!! Pan który przyjął moj telefon... Magda Polecam ! (1) Kolejny raz profesjonalna obsługa i szybki serwis. Coś co spotyka się dziś... Wojtek serwis iPhone/iPad (1) Przemila i niezwykle kulturalna obsluga. Bardzo profesjonalne i pomocne rady... ajfonik
serwis iPhona/iPada (1) Po dwoch nieudanych probach u pseudo naprawiaczach/ustawiaczach udalam sie do... ifona Naprawa telelefonu wymiana złącza usb do lądowania. (1) Telefony naprawiam u nich już od 4 lat.Tym razem poszedłem z Sony Acro S... sopocianin Polecam!! (1) Bardzo miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam!! Tomasz Naprawa (1) Miła i kontaktowa obsługa, telefon naprawiony tego samego dnia, prawie na... Ola Bibi - opinia (1) Tanio, szybko, profesjonalnie. Usterka została naprawiona w 2 dni w rozsądnej... Bibi wymiana obudowy (1) Zaniosłem iphona 3 z prośbą o wymianę obudowy.Telefon był do odbioru po 30... andrzej naprawa galaxy s3 (1) Pełen profesjonalizm, uprzejmość i uczciwość cechuje ten salon. Wszystko... Mariusz Zdecydowanie polecam (1) Świetny kontakt. Oferta naprawy i potwierdzenie naprawy wysyłane smsem.... Przemek Polecam ! (1) Naprawdę,super serwis.Telefon mi się nie chciał włączyć to go zaniosłem i po... Paweł Krzych - opinia (1) "Nie włączający się telefon zaniosłem do tego serwisu w połowie grudnia... Krzych iphone 4 (1) Pelen profesjonalizm i bardzo dobre podejscie do klienta. Odpowiedz na kazde... Pawel tak to powinno wyglądać (1) podejście do klienta to odróżnia ten serwis od innych.Wytłumaczą usterkę,... atucho Serwis Iphona (1) Warto polecić jako niezależny serwis iphona. Jakość usług na najwyższym... m.max Rzetelna Firma. (1) Miałem problem z Iphone-m cała akcja rozegrałą sie w ciagu 20 dni, efekt... Art gorąco polecam (1) Contact Serwice to super firma, najlepsi fachwcy, zawsze pomogą!!!! polecam... Majka opinia klienta (1) wielki szacun dla serwisu, miło ,rzetelnie, na czas , wszystko uzgodnione z... Marek Czerwionka HTC HD2 złożenie w całość (szybka z digitalizerem + LCD) + brak mozliwości wgrania systemu. (1) Więc tak jak w temacie, Panowie spisali się na 5+ złożyli w całość HD2 po... Tomek P.