Zbity ekran (1) Rozbiłam swojego iPhone'a na chodniku. Ekran był w opłakanym stanie, na... Kinga Naprawa i obługa OK. (1) Wymiana aparatu w HTC M7. Polecam. Jarek cudotworcy (1) PRAWDZIWI FACHOWCY, URATOWALI G2MINI W 5 GODZIN Z CIEZKIEGO STANU ,... g
Polecam! (1) Skutecznie, szybka, miło, tanio! Jestem pod wrażeniem. Artur Zdjęcie simlocka Samsung A5 (1) Musiałem ściągnąć simlocka z samsunga Galaxy A5, na Kołobrzeskiej miało to... 4est Zniszczenie mojego telefonu (2) Oddałam iPhone 6 do naprawy, ponieważ ekran się nie wyświetlał, po... Klaudia Naprawa I-phone 6S (1) Mega sprawny serwis. Naprawa telefonu ,,od reki''-20 min.Wymiana ekranu.... AK Jedyny profesjonalny serwis!!! (1) Dzisiaj dokonali operacji softu na moim Windows phonie, gdzie 2 inne serwisy... eselec Naprawa telefonu (1) Świetna obsługa! Odratowali mój zalany telefon, mimo że w innym serwisie nie... Paulina Najlepszy serwis telefonów w trójmieście (1) Fachowe doradztwo i naprawa w każdym zakresie, miła obsługa, przystępne ceny.... JaceK Dobra firma, świadczy dobre usługi (2) Naprawa telefonów w Gdańsku tylko w tej firmie. Moi znajomi dobrze o nich... Piotrek Bardzo sprawna i miła obsługa (1) Szukałam miejsca, gdzie mogłabym zdjąć simlocka z mojego telefonu. Niby... Renata Polecam (1) Serwis sprawny i fachowy, w przypadku jakichkolwiek reklamacji, również... Samsung Ocena firmy internetowej RingKing (1) Ring King w Siedlcach mówi, że jest wporządku. Ring King Polecam Każdemu (2) Przyszłam ze starym telefonem, aby zgrać zdjęcia, a że nie jest mi po drodze... Dorota magda - opinia (2) Pan za ladą bezczelny, problemy ze zgłoszeniem reklamacji. Telefon po... magda Może być (1) Serwis wykonał naprawę, której nigdzie indziej w Gdańsku nie można był... nickon REWELACJA KAZDYM WZGLEDEM, POLECAM (1) Rewelacja naprawde, pan na recepcji bardzo sympatyczny i mily. Wymienialam... Zuzanna polecam Firmę !! (1) Zostawiłem do naprawy 2 telefony . Blackberry i Nokię 6303 . Bardzo sprawna... michal2122 Kilkukrotna naprawa Iphone (1) Usługi na 6+, zawsze pomocni, zawsze pozytywnie nastawieni i zawsze 100%... NC