Michał - ocena (1) Dziękuję bardzo za naprawę mojej hulajnogi elektrycznej aovo pro esmax, teraz... Michał Kuba - ocena (1) jestem ich klientem od samego początku a to już będzie ponad 20 lat! , nie ma... Kuba Michal G - ocena (1) Zawsze perfekcyjnie Michal G
Paweł - opinia (1) Pełen profesjonalizm, miły kontakt, szybka naprawa. Polecam w 100% Paweł Krzysztof M. - opinia (1) Świetna firma, Najlepszy serwis! Szybko i profesjonalnie mój telefon znowu... Krzysztof M. Valerie - opinia (1) Bardzo szybka i miła obsługa, sprawa załatwiona na miejscu i w świetnej cenie Valerie Piotr - opinia (1) Podniesiono prędkość hulajnogi xiaomi. Szybko sprawnie i świetnie wyjaśnione Piotr Gregor - opinia (1) Zrobili tuning mojej hulajnogi Xiaomi 3 w trybie sportowym strach naciskać... Gregor Dawid - opinia (1) Najlepszy serwis! Szybko i profesjonalnie- polecam! Dawid JR - opinia (1) Świetna firma oraz załoga gotowa bezinteresownie pomóc nawet w sprawach nie... JR z - opinia (1) szybka i dobrze wykonana wymiana wyświetlacza, przystępna cena z Marek - opinia (1) Jeżeli Państwo źle słyszycie rozmówcę w telefonie to trzeba iść do... Marek Patrycja - opinia (1) Polecam serdecznie , naprawiam w serwisie wszystkie telefony Przy naprawie... Patrycja Muczek - opinia (1) Minęły jakieś dwie godziny a wciąż nie mogę się otrząsnąć z szoku... Pierwszy... Muczek Ewa - opinia (1) Super, pan pomógł w usterce hulajnogi elektrycznej i nie chciał żadnych... Ewa Poszukujaca - opinia (1) Dzien dobry. Moje wrazenie bylo bardzo pozytywne. Poniewaz sprzedawca... Poszukujaca Michał Klejna - opinia (1) Profesjonalna i szybka obsługa zarówno w sprawach prostych i... Michał Klejna Robert - opinia (1) Polecam. W trudnych czasach, 10 minut przed zamknięciem w sobotę rozwiązali... Robert Michal Koterski - opinia (1) Niespotykana, ogromna wiedza jaką dysponował technik na temat odzysku danych... Michal Koterski Violka - opinia (1) Jestem zadowolona z usług firmy. Szybko i sprawnie naprawili mi hulajnoge. Violka