Rozczarowani - opinia (1) Odradzam!!!! Sami nazywają się "profesjonalistami", niestety daleko... Rozczarowani Asia - opinia (1) Film który wykonalo dla nas Coolartpro jest spełnieniem naszych oczekiwań w... Asia Najlepsza filmowa opowieść o najważniejszym dniu w życiu (7) Film od CoolArtpro to nie jest zwyczajny film ze ślubu i wesela. Jeśli... Anna Kwiatkowska
Polecamy (1) Profesjonalne podejście do klienta. Wykonali dla nas zarówno film jak i... Marta i Michał Profesjonaliści !!!! (1) Jestem przekonana że sposób wykonania filmu czy zdjęć będzie odpowiadał... Magdalena spełnianie mazeń ... (2) moja osobista sesja foto była dla mnie zawsze marzeniem ...spełniłam ja... zadowolony klijent Nie polecam nikomu (1) Wmawiają ludziom wszystko a na zdjęcia i film z wesela czeka się ponad rok... Edek Coolartproo (1) Zdjęcia jakościowo dobre ale Pan Fotograf zachowywał się jak by był za kare... :/ Coś więcej niż film... (1) Podczas planowania ślubu stanęliśmy przed dylematem(jak większość... Asia i Wojtek Filmze ślubu który z przyjemnością się ogląda (13) Po długim oczekiwaniu doczekałam się swojego filmu i jestem w pełni... Barcelona