Cozapies Inicjatywa

Szkolenia psów

Trójmiasto I Okolice

Julian - ocena (1) Trafiliśmy do Pani Karoliny zaraz po tym jak nasz Ciastek przybył do nas ze... Julian Melisa - opinia (1) Zarówno konsultacje, warsztaty jak i wczasy dla psów. Jeśli chcecie mieć... Melisa Aleksandra - opinia (1) Z całego serca polecam Karolinę i jej cudowne psy. Zupełnie odmieniła moje... Aleksandra
Izabela - opinia (1) Rexa adpotowałam dwa lata temu i od tego czasu przeszliśmy przez paru... Izabela Aga Wieczerzycka - opinia (1) Współpracujemy z Karoliną od kilku miesięcy - pomogła nam zrozumieć naszego... Aga Wieczerzycka Sylwia - opinia (1) Długo i dużo można by pisać w jakiej sytuacji trafiliśmy do Pani Karoliny... Sylwia Ania AG - opinia (1) Kompetentna, świetnie wyczuwająca potrzeby psa Karolina Szymańska️. Jesteśmy... Ania AG Justyna - opinia (2) Szczerze polecam Karolinę. Myślałam, że niemożliwym jest zapanować nad naszym... Justyna Iza i Masza - opinia (1) Zacznę od tego, że z moim psem próbowałam wszystkiego. Byłam w wielu... Iza i Masza Agnieszka i Skoczek - opinia (1) Gorąco polecam. Karolina rozumie, czego potrzebuje pies, żeby być psem i nie... Agnieszka i Skoczek Aga i Borys JRT - opinia (2) Polecam Karolinę. Korzystałam z usług kilku behawiorystow. Karolina jako... Aga i Borys JRT MartaH - opinia (1) Serdecznie polecam Karolinę. Wszystkie wskazówki jakie nam dała byłby w... MartaH Aneta - opinia (1) Bardzo polecam p. Karolinę. Pomogła nam z lękiem separacyjnym naszego psa.... Aneta Michał - opinia (1) Adoptowaliśmy Alfa, który jest naszym pierwszym psem. Okazał się on dość... Michał Hania i Mirek - opinia (1) Dzięki Pani Karolinie lepiej rozumiem się z moim psem. On sam jest dużo... Hania i Mirek Ewa Machon - opinia (1) Szukając pomocy trafiłam przypadkowo na P. Karolinę. Po przeczytaniu opinii... Ewa Machon Ewelina - opinia (2) Skorzystaliśmy z pomocy Karoliny w sierpniu tego roku. Nasz dorastający pies... Ewelina K.grng - opinia (1) Jedno spotkanie wystarczyło, żeby nauczyć jak wyciszać wiecznie pobudzonego... K.grng Natalia - opinia (1) Pani Karolina to niezwykła kobieta ze wspaniałą osobowością.Jej spokój i... Natalia Aga - opinia (1) Do pani Karoliny trafiłam z polecenia i szczerze również polecam jej usługi Aga