Madmax - ocena (1) Przepyszne pączki, w szczególności z nadzieniem pistacjowym, słonym karmelem... Madmax Pożeracz słodkości - ocena (1) Odwiedzam już długi czas i muszę powiedzieć, że super wyroby, chociaż... Pożeracz słodkości Jola - ocena (1) 60 zł/kg ciasta na wynos, kilka różnych porcji odkrojonych od tortów było... Jola
Ameba - ocena (1) Torty najlepsze jakie jadłam. Obsługa miła i rzetelna. Ameba Kasia - ocena (1) Najlepsze torty w Trójmieście! Kasia Doris - ocena (1) Najlepsza cukiernia ,super obsługa.Polecam. Doris Jolanta - ocena (2) Miałam do tej pory dobre zdania. Ale 21 października odbierałam tort wg wzoru... Jolanta Krysia - ocena (1) Najlepsze torty w przystępnej cenie. Krysia wstydliwy - ocena (1) Już 2 torty zakupione, bardzo smaczne. Sernik z brązową posypką przepyszny!... wstydliwy Magda - ocena (1) W cukierni Baccate zamówiliśmy tort ślubny. Obsługa i jakość wykonania na... Magda Kf - ocena (1) Wspaniała najlepsze drożdżówki że śliwką i croissant z pistacjami Kf Ania - ocena (1) Najlepsze lody w całym trójmieście!!!! Uwielbiamy z rodzinką wszystkie ciasta... Ania Ciasteczkowy potwór - ocena (1) Pyszne i piękne torty. Polecam! Ciasteczkowy potwór Monika - ocena (1) Przepyszne wyroby, korzystam od kilku lat. Monika Franc Maurer. - ocena (1) Jest po prostu pysznie nie ma lepszych w Trójmieście. Franc Maurer. Karolina - opinia (1) Przepyszne ciasta, zawsze wszystko świeże. Piękne, gustowne, efektowne.... Karolina Iwona - opinia (1) po prostu Perfectzarówno smak i wykonanie, polecam Iwona Apteka - opinia (1) Zamówiłam do firmy 2 razy duże torty na około 100 osób. Torty zawsze... Apteka Krystyna - opinia (1) Swietne ciasta i desery , bardzo smaczne,. Tylko tam zamawiam Krystyna Lena HJ - opinia (1) Przyjezdzamy na lody do Baccate w Nowym Porcie ze Srodmiescia juz od kilku... Lena HJ