Czerwony Piec

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 40C

Magda - ocena (1) Moja ulubiona w Gdyni. Lubię szczególnie próbować sezonowych nowości, zawsze... Magda M - ocena (1) Pyszna pizza na dobrym cieście. Dobra oliwa na dodatek do polania. Było kilka... M A. - opinia (1) Pizza zamawiana przez stronę internetową o godzinie 12., miała zostać... A.
P. - opinia (1) Najlepsza w trojmiescie P. włóczykij - opinia (1) najlepsza pizza w 3city, obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie, ciastko... włóczykij Piotr - opinia (1) Super jedzenie, super obsługa. Doskonała pizza i dodatki. Polecam. Piotr Daniel - opinia (1) Najlepsza pizza z pieca opalanego drewnem w Gdyni. Super obsługa, Daniel lubie to - opinia (1) uwielbiam pizze i klimat / wracam czesto lubie to Tomek - opinia (1) Top of the top pizzuni ! Prawdzie , wykwintne i w racjonalnej cenie. Tomek Kasia - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie i super obsługa. Pizza na cienkim cieście, sos... Kasia Monika - opinia (1) Najlepsza pizza i pyszny domowy radler! Monika Ania - opinia (1) Przepyszna pizza w przystępnej cenie i przytulny lokal. Ania Endrju - opinia (1) Od długiego czasu najlepsza pizza w Gdyni. Endrju Paulina - opinia (1) Od lat pyszna pizza. Obsługa zawsze uśmiechnięta. Moje dzieci uwielbiają to... Paulina Absurdalne zasady (1) Gdy przyszlismy, z dwojka dzieci, nie było wolnych stolików. Zapytaliśmy czy... Maria Czerwony piec (1) Najlepsza pizza ever Tylko rą jedzą nasze dzieci Bb Czerwony Piec Najlepszy (1) Uważam że pizza z czerwonego pieca jest najlepsza, zawsze tłum ludzi czeka... Patrick Świetne miejsce z pysznym jedzeniem (1) Moja ulubiona pizzeria, kocham! :) Alicja - opinia (1) smacznie i super ciasto oraz dodatki Alicja Najlepsza (1) Moim zdaniem to najlepsza pizza w Gdyni! Kostaryką to wg mój Faworyt i... 123soniapatrzy