Czerwony Piec

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdynia, Starowiejska 40C

Karym - opinia (1) Pizza przepyszna, sałatki równie dobre, lemoniada godna polecenia. Brakuje mi... Karym ad - opinia (1) super fajnie przyjemnie i smacznie ad Najlepsza pizza w Trójmieście! (1) Nie ma lepszej pizzy peperoni. Pyszny sos pomidorowy. Bavaria bezalkoholowa i... m.
Najlepsza pizza w Trójmieście (1) Po prostu pizza idealna. Niebo w gębie! Ally Najlepsza pizza w Trójmieście (1) Smak Włoch w Gdyni :) Często wpadam z żoną, tandem z sąsiednim AleBrowar daje... Szymon Trio z Starowiejskiej (1) Co tu dużo mówić. Must have dla wszystkich miłośników pizzy w Gdyni. Z... BM Dobra pizza. Warto (1) Czas oczekiwania szybki. Dobra pizza. Ceny przystępne. Agnes sympatycznie (1) Bardzo dziekuję za wspaniałą obsługę - za bezproblemową obsługę. tj.... Anja Polecam wszystkim (1) Pyszna i niesamowicie bogata sałatka z gorgonzolą a panini pyszne i chrupiące... Agata byliśmy i polecamy (1) byliśmy, zjedliśmy, jesteśmy zachwyceni - jedna z najlepszych pizz w... JFK Mistrzostwo (1) Najlepsza pizza jaka jadlem. Lukasz Własne zdanie (1) Wydawało mi się że jeżeli zdam się na opinię z Internetu to z pewnością... Akane Pysznie (1) Obłędnie pyszna pizza. Obsługa bardzo mił. Bywam od czasu do czasu i nigdy... Pawel d..nier urywa (1) Ciasto do pizzy smaczne ale bez fajerwerków.Piżze dość ubogie.Obsługa trochę... luccka serdecznie polecam (1) Świetna włoska pizza... Lokal również poza sezonem turystycznym wypchany... wojtson Nie wiem kto pisze te opinie... (2) Bylam tam dwa razy. O dwa za dużo. Pizza jest dosyć kiepska, bardzo mdle i... prawdziwa opinia Fenomenalnie (1) Więcej takich miejsc w Gdyni, świetnie że to powtsało. Piotr Ananicz Nic do zarzucenia :) ! (1) Byłam kilka razy. Nie zdarzyło się, żebym na coś narzekała. Fakt obsługa nie... Mateusz Ocena jakości (2) Dziwi mnie to, że ludzie do tego stopnia ulegają modom. Jakość pizzy jest... były gość NIEBO W GĘBIE! (1) Byłam już kilka razy:-) Pizza niesamowita! Świeże, przepyszne, fenomenalne... M.