Rozczarowanie (1) Kilka dni temu byliśmy w DaVinci po pięcioletniej przerwie. Nasze odczucie... Petrarca Kolacja we dwoje (1) naszą trzecią rocznicę postanowilismy zorganizować w restauracji zrobiliśmy... Monika.J ... (2) W tej restauracji panuje jakiś dziwny i nieprzyjemny klimat.. Najgłośniejszą... Tomek
Ania - opinia (2) Wyprawilismy chrzciny w Da Vinci i jestem bardzo zadowlona. Po pierwsze... Ania Rewelacja !!!!!!!! (1) Moja ocena mowi sama za siebie, wybitne jedzenie i super kelnerka, Piekny... Zadowolony ogólnie słabo (2) Menu standardowe jak na włoską restaurację aczkolwiek bardzo mały wybór... Ewa Restauracja godna polecenia (1) Czekaliśmy koło 30 minut na zupę, co było z lekka irytujące, ale wynagrodzono... Yoszko Miło i sympatycznie (1) Miła i profesjonalna obsługa,sympatyczna Pani kelnerka.Jedzenie dobre,cenowo... Piotr mit ze jest droga wcale nie (1) dzisiaj odwiedzilam ta restauracje i jestem pod wiielkim wrazeniem wystroj... halina kolacja w Da Vinci (1) Da Vinci to Âświetna restauracja. Polecam jÂą wszystkim!!! Jedzenie jest... Kuba z rodzicami Smaczna elegancja (1) Organizowałam 70 Urodziny Mamy, RESTAURACJA. Indywidualnie dopasowuje sie do... Ewa Polecam (1) Organizowałem tam wesele. Jededzie pierwsza klasa. Obsługa jak najbardziej... K Kolacja We Dwoje (1) Przed Dwoma tygodniami zarezerwowalem stolik w Restauracji Da- Vinci . Byla... Mariusz.K wigillia firmowa (1) Jedzenie jak najbardziej w porządku... smaczne i ładnie podane. Niestety... Krakusek toaleta (1) jakie jest jedzenie nie wiem i sie juz nie dowiem, bo po dzisiejszej wizycie... niedoszla klientka bardzo fajny lokal (1) Ciekawa restauracja z prawdziwym włoskim jedzeniem, jadam tutaj często, a... zadowolona EB - opinia (1) Restauracja zasługuje na najwyższe oceny, zarówno pod względem menu oraz... EB podziekowania za wspaniałą uroczystość (1) Serdeczne podziekowania za profesjonalne przygotowanie uroczystości... Andrzej z rodziną korzystać prywatnie i służbowo (1) kuchnia się utrzymuje na poziomie i jest więcej niż interesująca plus desery... uparty ww SUPER SUPER SUPER (1) Rewelacyjna restauracja! Takiego jedzenia jeszcze nigdzie nie jadłem w... Andrzej