Polecam gorąco (1) restauracje ta znam od lat i szczerze mowiac nic sie nie zmienilo, jedzenie... J.D. Oby tak było zawsze... (1) Jestem po wspaniałej kolacji w restauracji, od zup po desery wszystko na... Krystyna Najwyższy poziom! (1) Organizowaliśmy w "Da Vunci" przyjęcie weselne. Jedzenie jest doskonałe,... Grzegorz Bartko
Polecam (1) Szukając miejsca na obiad weselny i imprezę dla znajomych trafiliśmy na... Ania i Jarek Chyba zmienili kucharza .... (1) Jadam tam od długiego czasu ale to co wczoraj dostaliśmy .... ... niedość... PP Polecamy (1) Naprawdę jak na Gdynię najbardziej elegancka i oddająca klimat restauracja .... Krzysztof.S La Passion dobry punkt (1) wstapilem ponownie, sluzbowo. Poziom uslugi, kuchni jest utrzymany.... waldemar w. Elegancki wystroj i prawdziwie wloska kuchnia (1) Razem z mezem i dzieckiem przyjechalismy z Anglii i wybralismy sie na... Katarzyna Laskowska Riri - opinia (1) Bylismy z chlopakiem w restauracji 2 razy , raz w dzien kobiet i wszystko... Riri Mniami:) (1) Otóż...drodzy Państwo:)Muszę przyznać,że jedzenie mają wyśmienite.Czekałam... Ireneczka sprawdż sam. (1) wizyta slużbowa z kontrahentami wybrednymi jesli chodzi o kuchnię. Przede... sponsor ogólnie wielka lipa za bardzo duże pieniądze (1) witam wszystkich niestety z przykrością stwierdzam iż poziom obsługi w tym... leo smacznie i pięknie (1) Nie wiem szczerze mowiąc dlaczego tak brzdko wszyscy piszecie??Mieszkam we... Italianoooo nie polecam (1) Byłem z żoną w tej restauracji w zeszłym tygodniu i wszystko byłoby wporządku... Artur Nie polecam (1) Na samym poczatku uwazam za skandal oebsluge w tym lokalu. Jako głowny... klient Przyjęcie weselne (1) 16 sierpnia 2008 r. w Restauracji Da Vinci odbyło się nasze przyjęcie... Agnieszka słowa ubolewania nad odpowiedzią (1) Dziekuje za odpwiedz na moja opinię z dnia 14.07.07. Ton, słownictwo oraz... macjusz1 E.D. - opinia (1) Nie bylam nigdy klientka Da Vinci, ale po przeczytaniu odpowiedzi wlasciciela... E.D. 15 luty (1) ..wraz z moim narzeczonym odwiedzilismy te restauracje poznym wieczorem.. z... Magda K. psajdo - opinia (1) ceny masakrycznie wysokie, jak za ilosc jedzenia podana na talerzu. jak... psajdo