Dan Sebastian

Fryzjerzy

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Przemysław - ocena (2) Byłem 1 raz, podejście Pani fryzjerki super, dopasowała fryzurę do kształtu,... Przemysław Witold Wójcicki - opinia (1) Oboje z żoną skorzystaliśmy wczoraj z usługi strzyżenia. Rewelacja !!! Panie... Witold Wójcicki Mariusz - opinia (1) Bardzo mila obsluga polecam polecam pania Adriane Mariusz
Reno - opinia (1) Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, jest czysto i przyjemnie .Fryzury... Reno Anna - opinia (2) Panie bardzo miłe,ale fryzjerstwa nie polecam. Byłam z wnuczkiem. Pani... Anna Aneta - opinia (1) Polecam panią Justynę, która poprawiła mi to co sp.... pani Wiola ( fryzjerka... Aneta Wioleta - opinia (1) Od kilku lat jestem stałym klientem Pani Wioli. Zawsze miła, uśmiechnięta,... Wioleta Niezadowolona - opinia (1) Dziwię się że salon jeszcze się utrzymuje na rynku. Bardzo drogo a... Niezadowolona Adrian - opinia (1) Jestem klientem Dan Sebastian od około 2 lat, w tym czasie korzystałem z... Adrian Serdecznie polecam (1) Chodzę regularnie (już od 2 lat) do P. Wioli i jestem bardzo zadowolony z... Michał Pani Izabelę polecam (1) Gorąco polecam Pani Ize:) Bardzo sympatyczna . Strzyżenie starannie wykonane... Iwona Pani Wiola (1) Kiedyś straciłam swoją fryzjerkę to P. Wiola została mi polecona przez bardzo... Patrycja Zawsze wychodze zadowolona (1) Fryzjerki maja profesjonalne podejście do klienta. Potrafią naprawić wiele... Kinga17 Jarek (1) Najlepszy zakład fryzjerski w trojmiescie Jarek Omijać z daleka (1) Atmosfera nieprzyjemna, człowiek czuje się jak na dworcu; "anty klienckie... była klientka Tomasz (1) Moja wizyta miała miejsce w sobotę. Byłem w tym salonie pierwszy raz.... Tomasz Pani Justyna to Profesjonalistka. (1) Bardzo Dziękuję Pani Justyno za profesjonalizm. Pozdrawiam. Wracam ponownie... Sylwia tak, tak, taaaak!!!!! (1) Polecam jak najbardziej. Przyszłam w pomarańczowych włosach po poprzedniej... Natalia zadowolna klientka (1) Zacznę od tego, że długo szukałam odpowiedniego dla siebie fryzjera,ze... karolina linia prosta a jdnak nie taka prosta (1) Strzyżenie włosów okazało się zbyt trudne dla pani fryzjerki. Poprosiłam o... kobieta