lp.obi - ocena (1) Pan Daniel jest profesjonalistą! Przez cały czas wszystko nam objaśniał tak... lp.obi Ewa Adamczyk - ocena (1) Do Pana Daniela wracam po 5latach ponownie z prośbą o pomoc w uzyskaniu... Ewa Adamczyk Bernadeta - ocena (1) Wszystkim serdecznie polecamy współpracę z Panem Danielem! Przy pierwszym... Bernadeta
Piotr - ocena (1) Na Pana Daniela zawsze można liczyć, pozostaje w stałym kontakcie z klientami... Piotr Aleksandra - ocena (1) Pan Dniel jest profesjonalistą, który jednocześnie potrafi każdemu... Aleksandra Sandra - ocena (1) Najlepszy Doradca z jakim przyszło nam współpracować! Rzetelny i konkretny,... Sandra Piotr - ocena (1) Wysoki profesjonalizm, duża wiedza, świetne doradztwo i doskonałe prowadzenie... Piotr Emilia Lewandowska - ocena (1) Współpraca z Danielem Banaś jak zwykle na wysokim poziomie. To już moja... Emilia Lewandowska Agata Asenhajmer - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Daniela. Niezwykle profesjonalne... Agata Asenhajmer Wojtek - ocena (1) bardzo profesjonalne i pro klienckie nastawienie. duża elastyczność w... Wojtek Katarzyna i Andrzej - ocena (1) Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Pana Daniela. Jest On osobą w 100%... Katarzyna i Andrzej Patrycja - ocena (1) Chciałbym wyrazić moje najwyższe uznanie dla Pana Daniela Banaś za jego... Patrycja Lucyna i Janek - ocena (1) Chcielibyśmy serdecznie polecić naszego doradcę kredytowego Pana Daniela. W... Lucyna i Janek Anatoli Tsikhamirau - ocena (1) Pan Daniel pomógł nam z kredytem hipotecznym w skomplikowanej sytuacji.... Anatoli Tsikhamirau Justyna Ratajczyk-Siwek - ocena (1) Serdecznie polecamy Pana Daniela! Jest to świetny specjalista z ogromną... Justyna Ratajczyk-Siwek Martyna Wróblewska - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, stały kontakt, skrupulatnie przeprowadził... Martyna Wróblewska Mateusz Bielecki - ocena (1) Z przyjemnością rekomenduję usługi Daniela Banasia jako pośrednika kredytów... Mateusz Bielecki Marta - ocena (1) Korzystaliśmy już kolejny raz, zawsze jesteśmy mega zadowoleni. Pozdrawiamy:) Marta Marta i Krzysiek - ocena (1) Z przyjemnością polecam tego doradcę kredytowego. Dzięki jego pomocy... Marta i Krzysiek Dagmara - ocena (1) Korzystaliśmy z mężem z usług Pana Daniela dwukrotnie i za każdym razem... Dagmara