Marlena - ocena (1) Bardzo polecam doradztwo kredytowe u pana Daniela Banasia. Pan Daniel był... Marlena Mariusz - ocena (1) Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem współpracy z Panem... Mariusz Dorota Szulc - ocena (1) Profesjonalna, kompetentna, bardzo skuteczna, rzetelna, terminowa, niezwykle... Dorota Szulc
Marta - ocena (1) Współpraca z Panem Danielem jest czystą przyjemnoscią. Profesjonalizm,... Marta Jolanta - ocena (1) Pan Daniel wykazał się profesjonalizmem i bardzo fachowym i przyjaznym... Jolanta Anita/Daniel - ocena (1) Po niezwykle długiej batalii udało się otrzymać kredyt. Pan Daniel potrafi... Anita/Daniel Karolina/Piotr - ocena (1) Pan Daniel idealnie przeprowadził nas przez ten cały kredytowy wir. Od... Karolina/Piotr R.P - ocena (1) Serdecznie polecam Pana Daniela, ponieważ potrafi wszystko czytelnie... R.P Tomasz - ocena (1) Bardzo polecam osobę Pana Daniela ze względu na jego bardzo profesjonalne... Tomasz Kuba - ocena (1) Pan Daniel po raz kolejny pomgół mi i mojej żonie w zakupie mieszkania. Tym... Kuba Miłosz Bąbliński - ocena (1) Bardzo polecam. Cały proces załatwiania kredytu w moim przypadku 2% przebiegł... Miłosz Bąbliński Marta - ocena (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Danielem, pełen profesjonalizm, świetny... Marta Mirosław - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Wszystkie informacje przedstawione w zrozumiały... Mirosław Mateusz Sowiński - ocena (1) Polecam współpracę z Panem Danielem. Profesjonalne podejście do sprawy,... Mateusz Sowiński Paweł - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę polecić doradcę kredytowego. Bardzo zaangażowany i... Paweł Malwina - ocena (1) Współpraca z panem Danielem przebiegła rewelacyjnie! Po pierwsze jest... Malwina Kamil - ocena (1) Daniel jest profesjonalistą w każdym calu. Proces zawarcia umowy kredytowej... Kamil Magdalena Romanowska - ocena (1) Serdecznie polecam skorzystanie z usługi doradztwa Pana Daniela. Kontakt z... Magdalena Romanowska Wojtwk - ocena (1) Fachowa wiedza, świetny kontakt i pomoc przez cały proces kupna mieszkania... Wojtwk Michał Pawłowski - ocena (1) Bardzo polecam usługi Pana Daniela. Ogromna wiedza i profesjonalne podejście... Michał Pawłowski