Joanna - opinia (1) Bardzo profesjonalny i rzetelny Ekspert Kredytowy. Potrafi znaleźć... Joanna Joanna - opinia (1) Świetny specjalista, cierpliwe tłumaczy zawiłości procedur bankowych. polecam! Joanna Michał - opinia (1) Pan Banaś jest ekspertem przez duże E. Serdecznie polecam jego doradztwo.... Michał
Anna - opinia (1) najlepszy specjalista na rynku, serdecznie polecam! Anna Kajetan - opinia (1) Jednym słowem fachowiec. Zna się na kredytach i potrafi wszystko wytłumaczyć... Kajetan Katarzyna - opinia (1) Bardzo polecam! Duża wiedza merytoryczna na temat kredytów i bogata oferta.... Katarzyna Joanna - opinia (1) Konkretny facet i godny zaufania, polecam w 100 % Joanna Maria - opinia (1) Miałam przyjemność współpracować z Panem Danielem Banasiem po rzy okazji... Maria Urszula - opinia (1) Pan Daniel bardzo sprawnie i profesjonalnie pomógł nam w uzyskaniu kredytu,... Urszula Andrzej L. - opinia (1) Pan Daniel Banaś jest nadwyraz bardzo elekwentym człowiekiem merytorycznie... Andrzej L. Piotr - opinia (1) Świetny doradca, pełen pomysłów, godny zaufania - polecam. Piotr Maciej - opinia (1) Wiedza poparta doświadczeniem - te słowa doskonale opisują Pana Daniela.... Maciej Joanna - opinia (1) Bardzo jasno i przejrzyście tłumaczy wszystkie zawiłości procesu kredytowego,... Joanna Anna - opinia (1) Pan Daniel bardzo profesjonalnie przeprowadził mnie przez całą ścieżkę wyboru... Anna Witek - opinia (1) Korzystałem z usług P.Daniela w tym roku. Dobry, niezależny doradca z pasją i... Witek Witek - opinia (1) Bardzo polecam usługi Pana Daniela. Profesjonalnie dobrana oferta do mojej... Witek Kasia K. - opinia (1) Pan Daniel to profesjonalista w każdym calu. Cierpliwość i empatia to kolejne... Kasia K. Marcin - opinia (1) Współpraca z Panem Danielem to czysta przyjemność. Marcin Iryna Dimitrova - opinia (1) Pan Daniel jest zdecydowanie odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu!... Iryna Dimitrova Przemek Łukasik - opinia (1) Szybko, profesjonalnie Pan Daniel świetnie wykonuje swoją prace. Przemek Łukasik