Przemek - opinia (1) Daniel bezproblemowo uzyskał dla mnie kredyt hipoteczny na warunkach jakie... Przemek Marta Auguścik - opinia (1) najlepszy! serdecznie polecam. Marta Auguścik Agata Ziółkowska - opinia (1) Świetny doradca , fachowy i profesjonalny. Gorąco polecam. Agata Ziółkowska
magda - opinia (1) Na każdym etapie bardzo pomocny wszystko wytłumaczy - i pomaga w kompletacji... magda Klaudia - opinia (1) Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Nawet po zakończeniu... Klaudia Marta - opinia (1) Polecam w 100% współpracę z Panem Danielem. W pełni profesjonalna i fachowa... Marta Magdalena Lesińska - opinia (1) Z całego serca polecam Pana Daniela Banasia do wszelkich spraw związanych z... Magdalena Lesińska Maciej - opinia (1) Pan Daniel to prawdziwy Specjalista w swojej dziedzinie. Rzetelne odpowiedzi... Maciej Natalia Wielewicka - opinia (1) Daniel Banaś jest gwarancja moich kredytowych transakcji. Dziękuję za... Natalia Wielewicka Jarek - opinia (1) Daniel Banas mój autorytet w branży finansowej . Dziękuje za współpracę. Jarek Karol - opinia (1) Bardzo polecam skorzystanie z usług Pana Daniela. Pełen profesjonalizm i... Karol Bartosz - opinia (1) Pan Daniel bardzo mi pomógł w znalezieniu najlepszego kredytu hipotecznego a... Bartosz Agata - opinia (1) Pan Daniel posiada ogromną wiedzę na temat kredytów hipotecznych,... Agata Jacek i Marlena L. - opinia (1) Wspaniały Fachowiec . Doradztwo na najwyższym poziomie . Współpraca... Jacek i Marlena L. Kamil - opinia (1) Pan Daniel podszedł z wysokim zaangażowaniem do sprawy, wraz żona czuliśmy w... Kamil Bartosz B - opinia (1) Doskonały specjalista, profesjonalne podejście do klienta. Potrafi... Bartosz B Michał - opinia (1) Najlepszy specjalista fachowiec który ma ogromną wiedzę i doświadczenie w... Michał Bogdan C. - opinia (1) Bardzo kompetentny i komunikatywny doradca kredytowy. Przeprowadził nas... Bogdan C. Patryk - opinia (1) Przyszedłem do Pana Daniela z polecenia. Bardzo dziękuję za profesjonalną... Patryk Monika - opinia (1) Szeroka oferta, duża widza, sprawnie i profesjonalnie. Polecam! Pan Daniel... Monika